Домой / Новини / Cвяткуванні Дня міста Прилуки

Cвяткуванні Дня міста Прилуки

Аматори сцени Лубенського району, а саме: народний аматорський вокальний ансамбль «Калина» та фольклорний колектив «Берегиня» Клепачівського клубу, а також жіночий вокальний ансамбль «Коліжанка» районного будинку культури взяли участь у святкуванні Дня міста Прилуки. Щороку у цей день відбувається Міжнародний Воздвиженський фольклорний фестиваль «Співоче поле». Наші талановиті землячки гідно представили самодіяльне мистецтво Лубенщини. Отримали задоволення і від виступу, і від спілкування з вдячними глядачами, і від перегляду інших культурно-мистецьких заходів. Одержали Дипломи і пам’ятні подарунки, сфотографувались на пам’ять і пообіцяли поціновувачам народного українського мистецтва обов’язково зустрітися наступного року на Міжнародному Воздвиженському фольклорному фестивалі «Співоче поле», який піснею єднає серця людей, у світі злому і холодному запалює свічку надії і добра.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...