Домой / Новини / День села Ждани

День села Ждани

Незважаючи на те, що суботній ранок не порадував грайливістю сонячного проміння, лагідністю осіннього подиху позолочених дерев, справжнє свято добра, любові, гармонії відбулося у Жданівському будинку культури з нагоди традиційного Дня села.

Як завжди, пораділи жданівчани народженню 4-х діток, створенню 2-х нових подружніх пар, привітали старожилів, ювілярів. Щиро подякували працівникам установ, які навчають і виховують, лікують, вирощують хліб, плекають добробут, одним словом, працюють для громади.

З вітальним словом до земляків звернулась секретар сільської ради Тамара Коваленко, яка щиро подякувала спонсорам, відзначила вагомий внесок ветеранів праці у розбудову села, побажала добра і миру кожній жданівській родині та усій Україні. На гостину до селян завітав регіональний директор ТОВ «Баришівська зернова компанія», депутат Полтавської обласної ради Василь Стасовський. Він подякував за розуміння і співпрацю.

Звучали слова вітань від учнів Жданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, наймолодшої учасниці свята Кіри Тютюнник, ведучих свята Людмили Манойленко та Оксани Тютюнник. Із чудовим мистецьким подарунком завітали на свято аматори сцени районного та Вовчицького будинків культури. Натхненно працювали на сцені учасники зразкового танцювального колективу «Водограй», циркової студії «Маска», жіночого вокального ансамблю «Чарівниця», лялькової студії «Гостинець». Свою неповторну пісенну квітку у мистецький вінок свята вплели Алля Самозвон, Світлана Руденко, Світлана Степанова, Олена Пеніна, Світлана Потужня.

«Хай, добрі люди, вам щастя буде, хай буде доля на все роздолля, хай ніколи не буде переводу жданівському славному роду», — сказала у своєму слові начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко.

І полинула в осіннє небо пісня, уже за гостинним сільським столом, де хліб і до хліба, і каша й вареники, інші смаколики. Жданівчани відпочивали, спілкувалися, висловлювали захоплення виставкою квітів, до організації якої долучились учителі та учні школи, бібліотекар Ярослава Покидько.

Село живе, як правило, неспокійними трудовими буднями. Проте, вміє воно і відпочивати – змістовно, натхненно і завзято.

 

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...