This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Школа професійної майстерності в Мгарі

Школа професійної майстерності в Мгарі

Професія бібліотекаря вимагає глибокої обізнаності з усіма складовими бібліотечної діяльності, систематичного оновлення знань  та постійного ознайомлення з кращим досвідом  роботи закладів. У Мгарській сільській бібліотеці в рамках школи професійної майстерності відбулася зустріч бібліотекарів району. Тема професійного спілкування «Форми соціокультурної діяльності  бібліотеки в контексті організації дозвілля: пошук ідей, майстерність, співпраця» охоплювала велике коло питань, пов’язаних з організацією та проведенням бібліотечних заходів.

Методист І категорії центральної районної бібліотеки  імені Володимира Малика Лідія Іваненко  зупинилася  на основних напрямках діяльності книгозбірень та наголосила, що робота з громадою та організація її дозвілля сьогодні як ніколи потребує особливої  уваги  та комплексного підходу. Про роботу клубу за інтересами для молодших школярів   «Дивосвіт + Я» розповіла бібліотекар Мгарської книгозбірні Наталя Шабля, яка презентувала творчий доробок юних учасників клубу та поділилася власним досвідом організації та проведення цікавих засідань. В обговоренні  теми зустрічі взяли участь завідувач  Михнівською сільською бібліотекою Лідія Марченко, бібліотекарі Жданівської та Олександрівської сільських бібліотек Ярослава Покидько та Лариса Жура. Завідувач організаційно-методичним відділом Тетяна Сафронова подякувала колегам за плідне та корисне професійне спілкування, яке сприяє вдосконаленню роботи з користувачами і поліпшенню якості  послуг бібліотек району.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...