This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / «Осіннє золото»

«Осіннє золото»

Багато років поспіль на батьківщині відомого українського поета-пісняра Дмитра Луценка у селі Березова Рудка Пирятинського району відбувається свято  «Осіннє золото»,  обов’язковою складовою якого є відкритий регіональний конкурс дуетів, тріо, квартетів та вокальних ансамблів. Лубенські самодіяльні артисти постійно беруть участь у конкурсі, виступають на належному рівні і входять до числа переможців. Не стали виключенням на цьогорічному святі виступи вокальних ансамблів «Любисток» та «Колежанка» районного будинку культури, керівником яких є Ірина Ліхачова.

Закохані у пісню, у творчість Дмитра Луценка наші талановиті земляки посіли 2-е та 3-є місця. Вітаємо! Дякуючи вам, шановні колеги по творчості, пісня житиме вічно на нашій рідній землі. Разом з нею ми будемо сумувати і радіти, плакати і сміятись, творити, будувати, жити.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...