This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Святковий концерт у Величківці
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Святковий концерт у Величківці

З нагоди Дня незалежності України у мальовничому селі Величківка відбувся святковий концерт, який підготували учасники художньої самодіяльності сільського клубу, очільником якого є енергійна, завзята і віддана своїй роботі Ірина П’ятецька. Це завдяки їй клуб став дійсно осередком духовності, місцем зустрічей і спілкування жителів цього невеличкого населеного пункту. Зі святкової сцени линули пісні у виконанні Марії Кисільової, Оксани Павлюченко, подружжя Олександра та Наталії Берези, вокального дуету у складі Ірини П’ятецької та Юлії Самойленко, Григорія Дем’яненка, Анжеліки Романової. Хвилини сміху подарували землякам учасники драматичного колективу. Глядачі щедро нагороджували артистів гучними аплодисментами.

У залі не було байдужих. А це, мабуть, і є той позитив, до якого прагнули учасники святкового концерту, та світла мета, до якої вони йшли, працюючи на репетиціях, виходячи на сцену, віддаючи глядачам свій талант і свою душу сповна. Саме на цьому наголосив у своєму слові сільський голова Новооріхівської сільської ради Станіслав Ігнатенко. Очільник громади побажав землякам щастя, добра, любові, благополуччя, а рідній Україні миру та процвітання.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...