Домой / Новини / Омріяна віками незалежність

Омріяна віками незалежність

До головного державного свята нашої держави на абонементі центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика оформлена книжкова виставка «Знакові постаті української історії». Вона знайомить відвідувачів з видатними представниками нашого народу, досягнення та діяльність яких залишила вагомий слід у житті країни. Також оновлена постійно діюча виставка «Україно! Честь і слава синам твоїм!», на якій подані матеріали про захисників Батьківщини та героїв-земляків, котрі відстоюють суверенітет та захищають територіальну цілісність нашої держави на сході країни.
Для тих, кого цікавить природне багатство нашої Батьківщини, проведено захід «Річко, річко, яку назву маєш». На ньому йшла мова про походження назв головних водних артерій країни.
А 23 серпня, в День Державного Прапора України, працівники абонементу для своїх користувачів підготували невеликий сюрпиз. Відвідувачі бібліотеки стали учасниками творення декоративного панно. З паперових квітів спільними зусиллями вони виклали жовто-блакитний стяг.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...