This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Державність, вимірена поколінням

Державність, вимірена поколінням

СВОЮ УКРАЇНУ ЛЮБІТЬ,
ЛЮБІТЬ ЇЇ…ВО ВРЕМЯ ЛЮТЕ
В ОСТАННЮ ТЯЖКУЮ МИНУТУ
ЗА НЕЇ ГОСПОДА МОЛІТЬ.
Т. Г. ШЕВЧЕНКО.

24 серпня- це непросто День народження держави, це світле свято здійснення мрій і сподівань багатьох поколінь наших предків, які з любов’ю творили і плекали українську націю, рідну мову, самостійну державу, мужньо боролися за її майбутнє. Напередодні  Дня  незалежності  22 серпня Наталія Кадігроб —  бібліотекар І категорії Оріхівської сільської бібліотеки провела для учнів старших класів  історичну годину  «Державність, вимірена поколінням». Антон Вікторович Волик  – учитель історії місцевої школи познайомив  користувачів бібліотеки з історичним утворенням незалежності України, з національною  символікою нашої Держави.

До уваги користувачів у бібліотеці діяла книжкова виставка «Квітуй, Україно, багата і щедра земля», на якій представлена література про шлях нашої  держави від давнини до сьогодення, про видатних особистостей, які зробили свій внесок у цей процес.  Неабиякий інтерес у дітей викликала історична вікторина «Моя Україна- незалежна країна», яку провела бібліотекар Наталія Кадігроб. А Віка Овсієнко, Аліна Сердюк, Олександр Мороз прочитали вірші про Україну.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...