Домой / Новини / День села Духове

День села Духове

Духівчани в котрий раз відсвяткували День села. Відпочивали у колі рідних, друзів і дорослі жителі Духового , і зовсім маленькі. Приїхали привітати земляків керівники району Тетяна Качаненко та Григорій Угляниця, депутат обласної ради Руслан Ляшко, депутат районної ради Тетяна Гребінник. Звертаючись до присутніх, голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко наголосила: «Україна починається з ось таких сіл, де живуть щирі, добрі та працьовиті люди. Україна – це доля, Україна – це мати, Україна – це пісня. Сонце миру, злагоди, добра обов’язково зійде над рідною країною».
Серед запрошених на свято колишній голова колгоспу Микола Вільховик, який пригадав неспокійні хліборобські будні господарства, людей, чиї трудові досягнення викликали захоплення. Бувший очільник житлово-комунального господарства міста Лубни Іван Сліпченко – уродженець села Духове – не шкодував слів вдячності землякам, поруч з яким пройшли його дитинство і юність; він завжди поспішає сюди, аби вдихнути свіжий ковток повітря.
Хвилиною мовчання вшанували мужніх захисників Вітчизни в роки ІІ Світової війни, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, які відійшли за межу вічності, героїв Небесної Сотні, Майдану, АТО.
Аматори сцени Духівського будинку культури, ТОВ «Баришівська зернова компанія», танцювальний колектив «Альтаїр», вихованці дитячого садочка та місцевої школи подарували яскравий калейдоскоп музичних поздоровлень на адресу учасників свята. А серед них найповажніша за віком Дузькрятченко Уляна Іванівна 1923 року народження, квіткарка Марія Кулик, багатодітна родина Сергія і Тамари Мельник, Марія Марківна та Іван Григорович Савустьяненко, котрі нещодавно відсвяткували 50-річчя подружнього життя. Щирі слова вітань прозвучали на адресу зразкового подружжя Марії та Івана Яковенко. Побажали лебединого кохання і довгого віку. Дорошенко Олександру та Тамілі, які зовсім недавно у шлюбі поєднали свої долі і серця. Усі отримали подарунки з рук сільського голови Духівської сільської ради Валентини Далади. Звертаючись до своїх односельців, Валентина Григорівна наголосила: «Для мене велике щастя жити і працювати поруч з вами, відчувати вашу підтримку, розуміння. Ми – велика сім’я, велика родина. Так було і так буде завжди».
По закінченню дійства велика духівська родина зібралася за святковим столом, аби посмакувати кулішем, шашликами, варениками. Про це, і не тільки, потурбувалися спонсори. Серед них депутат районної ради, директор ТОВ «Удай-Агро» Віталій Трубніков; директор ТОВ «Національний колорит» Артур Маркарян, підприємці Олексій Тараненко та Юрій Мотрич.
Віриться, що і надалі цей благодатний духівський край буде уміло засіватись зернами мудрості та любові. І ніщо не зупинить впевнену ходу духів чан назустріч новому дню.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...