This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / ЗАПРОШУЄМО У СВІТ КНИГИ

ЗАПРОШУЄМО У СВІТ КНИГИ

Безмежна сила книги. Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ вона допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, історію рідного краю, звичаї,традиції… Книга- мудрий друг і порадник
Нещодавно, у серпневий сонячний день, вихованці Войнихівського дитячого садочка разом з вихователями завітали до сільського музею. З великим захопленням діти знайомилися з народними ремеслами, з різними експонатами, цікавилися стародавніми речами. Продовжили екскурсію вихованці садочка в сільській книгозбірні. Маленькі відвідувачі з задоволенням слухали розповіді завідувача Олени Піщаленко про казковий дім — бібліотеку, дізнались про правила користування бібліотекою, про цікаві книги та журнали, які є в книгозбірні. Крокуючи казковими сходинками, маленькі користувачі зустрічали відомих улюблених героїв, подорожували чарівними і дивовижними світами казок. Цікавим доповненням екскурсії стала захоплююча вікторина «Відгадай казкового героя». Весело та радісно в цей день було в бібліотеці.

 

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...