Домой / Новини / Наш прапор житнім золотом цвіте!

Наш прапор житнім золотом цвіте!

Урочистості до Дня Державного Прапора України

З часів далеких відгомін іде
Про прадідів відвагу, мужність, славу.
Наш прапор житнім золотом цвіте;
Він – символ незалежної держави

Вже втринадцяте напередодні Дня Незалежності України лубенці та гості зібралися біля адмінприміщення райдержадміністрації з нагоди Дня Державного Прапора України. На заході були присутні голова Лубенської райдержадміністрації Тетяна Качаненко, голова районної ради Григорій Угляниця, депутати обласної ради Лариса Сухопар та Руслан Ляшко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, керівник апарату райдержадміністрації Олена Пірова, працівники райдержадміністрації та районної ради, учнівська молодь, громадськість, учасники АТО, представники політичних сил та громадських організацій.
Усіх присутніх привітала гарною піснею та добрими побажаннями щастя й миру Настя Білик, після чого о 9 годині одночасно у всій країні був внесений Державний Прапор України. Честь його підняти випала учаснику АТО, молодшому сержантові Дмитру Сацькому та учениці Мацківської ЗОШ Ілоні Ляшенко.
З нагоди свята з вітальним словом до лубенців звернулася голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко та голова районної ради Григорій Угляниця. «Я пишаюся тим, що живу саме в цій державі», — зізналася Тетяна Качаненко та додала, що відповідальність за подальшу долю нашої держави лежить на кожному з нас. Відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» були нагороджені Руслан Ладика, Віктор Новіков, Валентин Перекопний, Сіденко Руслан, Хлипун Ігор, Кравченко Володимир, Бодня Спартак, Розсохань Сергій, Павлик Сергій, Кроленко Максим, Смагін Олександр, Сивуха Віктор. Також було вручено грамоти облдержадміністрації, райдержадміністрації та районної ради, а також відзнаки від районної спілки ветеранів АТО.
Традиційно, в День Державного Прапора України на Лубенщині оновили районну Дошку Пошани, на яку занесли земляків, які своїми трудовими здобутками примножують добробут Лубенщини. Рішення колегії райдержадміністрації зачитала керівник апарату райдержадміністрації Олена Пірова, а вітали осіб, занесених на Дошку Пошани, голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, голова районної ради Григорій Угляниця та всі присутні, не шкодуючи вдячних аплодисментів. З числа нагороджених слово взяла вчителька Вовчицького ліцею Ткачук Наталія.
Також відбулося урочисте вручення паспортів громадянина України 16-річним юнакам та дівчатам, після чого молоді громадяни виголосили присягу на вірність Батьківщині.
Урочисті привітання та нагородження перемежовувалися виступами найкращих артистів Лубенщини: Алли Самозвон, Насті Білик, жіночого ансамблю «Вербиченька» Калайдинцівського СБК, Анатолія Куценка та танцювального колективу фольклорного танцю «Перлина». Наприкінці з рук юних українців у небо злетіли кульки-голуби, як символ миру та свободи, символ вільної та щасливої держави.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...