Домой / Новини / День села Вовчик

День села Вовчик

Стало доброю традицією у селі Вовчик до Дня незалежності України проводити День села, підбивати підсумки зробленого, радіти створенню молодих сімей, народженню дітей, вітати ювілярів подружнього життя, іменинників, тощо. Цього року свято відбулось 19 серпня, у день Яблучного Спаса. До початку заходу дорослі і юні вовчани, а також гості славетного краю оглянули виставку робіт народних умільців, придбали лотерейні білети, налаштувались на приємний відпочинок у колі щирих і добрих друзів. На гостину до Вовчика завітала голова Лубенської райдержадміністрації Тетяна Качаненко. У своєму слові вона щиро подякувала селянам за працю, відзначила внесок кожного у створення могутньої Української держави, зупинилась на освоєнні коштів державного, обласного, районного бюджетів закладами освіти, культури, медицини, спрямованих на ремонт доріг.  Щиро привітали учасників свята голова районної ради Григорій Угляниця, народний депутат України Костянтин Іщейкін, сільський голова Засульської об’єднаної громади Сергій Бондаренко. Не шкодувала найвищих слів на адресу своїх земляків сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська. Вона подякувала спонсорам, які підтримали ідею проведення свята і виділили кошти на придбання подарунків найстаршим жителям Вовчика, наймолодшій за стажем подружнього життя сімейній парі, батькам новонародженої у липні донечки і т.д. А учасникам художньої самодіяльності будинку культури, зокрема, гурт «Вербиченька», ансамбль «Чарівниця», солісти Світлана Костюк, Тетяна Бондаренко, Валентина Дараган, юні учасники танцювального колективу подарували землякам яскравий калейдоскоп музичних вітань. Неповторну квітку у яскравий букет свята вплели аматори сцени районного будинку культури, зокрема, Юрій Задорожний, Алла Самозвон, Інна Оверченко , учасники зразкового ансамблю фольклорного танцю «Перлина». Цікава лотерея, жвава дискотека, смачний куліш, чудовий літній вечір – усе сприяло гарному настрою, цікавому відпочинку. Село живе, розвивається, пам’ятає минуле, творить сьогодення і вірить у завтрашній день, сповнений добра, радості і миру.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...