This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Олег Приймачов: душа моя залишилася тут, на Лубенщині

Олег Приймачов: душа моя залишилася тут, на Лубенщині

11 серпня відбулася зустріч золотого призера Х Всесвітніх ігор з таїландського боксу Олега Приймачова з учнями шкіл району. До вітань також долучилися голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, голова районної ради Григорій Угляниця, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, начальник відділу культури і туризму Людмила Пазенко, держслужбовці. Перед присутніми стояв не просто абстрактний герой з кінофільмів, а реальна людина, яка вийшла з народу і власними силами досягла видатних успіхів у своїй справі. Будучи звичайним хлопчиком з села Засулля, який навіть не мріяв про те, що колись буде виступати на міжнародній арені, сьогодні він – справжній чемпіон, переможець і приклад для тих, хто поки що не впевнений у власних силах. «Хоч зараз я живу в Полтаві, та душа моя залишилася тут, на Лубенщині», — зізнався Олег. Поділився він також і секретом успіху: робити те, що любиш, і трудитися, працювати над собою щодня

Діти захоплено слухали розповідь Олега про відмінності тайського боксу від класичного, про особливості Всесвітніх ігор, про його шлях до перемоги, про складнощі й радості цього шляху. Дещо додала у розповідь і сестра спортсмена Леся. Кожен, хто хотів, міг потримати у руках заповітну медаль та чемпіонський пояс – регалії переможця. Діти задавали безліч запитань, спершу несміливо, потім – впевненіше. Одне з найоригінальніших було: «Чи не хотіли б Ви стати тренером у майбутньому», — і прозвучало воно майже як запрошення. Тож після закінчення кар’єри (а це буде ще дуже нескоро), Олег вже має один з варіантів працевлаштування.

Тетяна Качаненко – голова райдержадміністрації вручила спортсмену подяку за прославлення Лубенщини і Полтавщини  на міжнародній арені та подарувала рушник, вишитий лубенськими майстринями, також боксера  обдарували запашним короваєм.

Чемпіон виявився дуже простим і близьким, охоче спілкувався, посміхався та дякував за запрошення. Тож після заходу до нього вишикувалася черга охочих сфотографуватися. Бажаємо Олегу ще багато  спортивних здобутків і перемог, нехай його слава гримить на весь світ, прославляє благословенну лубенську землю, що ростить справжніх чоловіків – сильних, мужніх, розумних. І нехай його приклад надихне сьогоднішніх школярів на щоденну працю і додасть віри у власні сили.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...