Домой / Новини / Олег Приймачов: душа моя залишилася тут, на Лубенщині

Олег Приймачов: душа моя залишилася тут, на Лубенщині

11 серпня відбулася зустріч золотого призера Х Всесвітніх ігор з таїландського боксу Олега Приймачова з учнями шкіл району. До вітань також долучилися голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, голова районної ради Григорій Угляниця, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, начальник відділу культури і туризму Людмила Пазенко, держслужбовці. Перед присутніми стояв не просто абстрактний герой з кінофільмів, а реальна людина, яка вийшла з народу і власними силами досягла видатних успіхів у своїй справі. Будучи звичайним хлопчиком з села Засулля, який навіть не мріяв про те, що колись буде виступати на міжнародній арені, сьогодні він – справжній чемпіон, переможець і приклад для тих, хто поки що не впевнений у власних силах. «Хоч зараз я живу в Полтаві, та душа моя залишилася тут, на Лубенщині», — зізнався Олег. Поділився він також і секретом успіху: робити те, що любиш, і трудитися, працювати над собою щодня

Діти захоплено слухали розповідь Олега про відмінності тайського боксу від класичного, про особливості Всесвітніх ігор, про його шлях до перемоги, про складнощі й радості цього шляху. Дещо додала у розповідь і сестра спортсмена Леся. Кожен, хто хотів, міг потримати у руках заповітну медаль та чемпіонський пояс – регалії переможця. Діти задавали безліч запитань, спершу несміливо, потім – впевненіше. Одне з найоригінальніших було: «Чи не хотіли б Ви стати тренером у майбутньому», — і прозвучало воно майже як запрошення. Тож після закінчення кар’єри (а це буде ще дуже нескоро), Олег вже має один з варіантів працевлаштування.

Тетяна Качаненко – голова райдержадміністрації вручила спортсмену подяку за прославлення Лубенщини і Полтавщини  на міжнародній арені та подарувала рушник, вишитий лубенськими майстринями, також боксера  обдарували запашним короваєм.

Чемпіон виявився дуже простим і близьким, охоче спілкувався, посміхався та дякував за запрошення. Тож після заходу до нього вишикувалася черга охочих сфотографуватися. Бажаємо Олегу ще багато  спортивних здобутків і перемог, нехай його слава гримить на весь світ, прославляє благословенну лубенську землю, що ростить справжніх чоловіків – сильних, мужніх, розумних. І нехай його приклад надихне сьогоднішніх школярів на щоденну працю і додасть віри у власні сили.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...