This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Школа професійної майстерності

Школа професійної майстерності

Заняття школи професійної майстерності зібрала сільських бібліотекарів у Вовчицькій сільській книгозбірні. Темою зустрічі стали інноваційні форми роботи з користувачами-дітьми. Методист організаційно-методичного центральної районної бібліотеки Лідія Іваненко надала консультацію та наголосила на необхідності змін форм та методів роботи з юними читачами. Далі презентувала нові інтерактивні заходи, які проводять для малечі бібліотекарі бібліотечної системи. Бібліотекар І категорії Мгарської бібліотеки-філії Наталя Шабля поділилася досвідом організації роботи дитячого клубу за інтересами «Дивосвіт +Я». Вона розповіла про найцікавіші засідання клубу під час яких діти виготовляли квіти та іграшки. Завідувач організаційно-методичним відділом Тетяна Сафронова запропонувала присутнім на заході колегам взяти участь у проведенні еко-квесту «За скарбами Чугайстера». Бібліотекар з Вовчика Людмила Ревуцька запросила на захід сільську малечу. Хлопчики та дівчатка розділилися на дві команди «Пірати» та «Скарбошукачи» та отримали з рук ведучої карти та маршрутні листи. Пригода почалася! Протягом змагань діти відвідали 6 станцій, де їх зустрічали бібліотечні працівники. Маленькі учасники квесту виконували різноманітні завдання — фізичні вправи, вправи на логіку, кмітливість та увагу. Команда переможець отримала вказівку, як знайти скарб, який забув у Вовчику карпатський лісовик Чугайстер. Бібліотекарі подбали, щоб кожний учасник заходу отримав невеличкий подарунок та пригостився солодощами. Пригода залишила багато яскравих вражень та позитивних емоцій в учасників та організаторів дійства.
Бібліотекарі обмінялися враженнями від участі у майстер — класі з проведення квесту на екологічну тематику. Працівники бібліотек також відвідали Вовчицький краєзнавчий музей та із цікавістю познайомились з виставкою дитячих робіт.

 

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...