This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / «Чарівниця» чарувала – ювілей святкувала

«Чарівниця» чарувала – ювілей святкувала

Святковим концертом “Хай пісня скликає друзів” відзначив 15-річчя творчої діяльності один із кращих аматорських колективів Лубенщини – вокальний жіночий ансамбль «Чарівниця» Вовчицького будинку культури, керівником якого є талановитий музикант і педагог Тетяна Бондаренко, а натхненниками творчого процесу усі разом – п’ятеро справді чарівних, небайдужих, непосидючих ентузіасток. Світлана Костюк, Валентина Дараган, Світлана Круглякова, Світлана Бантєєва, Тетяна Бондаренко з першого дня на сцені разом, яка спочатку згуртувала однодумців, а потім здружила.
Ювілейний захід відбувся в актовій залі Вовчицького будинку культури, який ледь умістив усіх бажаючих привітати незмінних чарівниць лубенської сцени. А серед присутніх начальник управління агропромислового та економічного розвитку, торгівлі, транспорту та залучення інвестицій райдержадміністрації Геннадій Настенко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська, творчі колективи, односельці.
У музичній скарбниці ансамблю кілька сотень пісень, а 152 вони виконали за 15 років творчої діяльності на різних сценах. Колектив – постійний учасник районних заходів. А ще їх знають і люблять у різних жанрах, бо не лише пісня – візитівка дівчат. Вони охоче перевтілюються у різні ролі в жартівливих сценках і запальний танок їм теж під силу. І все це можливе завдяки повсякденній, наполегливій, самовідданій праці та безмежній любові учасників ансамблю до своєї справи.
У своєму вітальному слові начальник управління агропромислового та економічного розвитку, торгівлі, транспорту та залучення інвестицій райдержадміністрації Геннадій Настенко передав вітання колективу-ювіляру від голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко та вручив грамоту райдержадміністрації. Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко подякувала артистам за любов до високого мистецтва, побажала їм натхнення, успіхів, творчих злетів, стимулу до зростання виконавської майстерності.
У цей святковий день високого визнання результатів самовідданої творчої праці здобутків і невичерпної енергії колективу зичили також колеги, друзі та знайомі, численні шанувальники їхнього мистецтва. Серед них – сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська, вокальний жіночий ансамбль «Ярмарок» з Литвяків, народний квартет «Сузір’я» з Тернів, вокальний ансамбль «Бабусеньки» з Вовчика, Алла Самозвон та Юрій Задорожній. У цей день на адресу колективу прозвучало чимало теплих слів, подаровано багато подарунків, а один з них – нові костюми, придбані за кошти сільської ради. У свою чергу ювіляри з радістю обдарували присутніх гарним настроєм, натхненними піснями, танцями, відео презентаціями – усім, що визначає їх впродовж 15 років яскравого сценічного життя.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...