Домой / Новини / «Чарівниця» чарувала – ювілей святкувала

«Чарівниця» чарувала – ювілей святкувала

Святковим концертом “Хай пісня скликає друзів” відзначив 15-річчя творчої діяльності один із кращих аматорських колективів Лубенщини – вокальний жіночий ансамбль «Чарівниця» Вовчицького будинку культури, керівником якого є талановитий музикант і педагог Тетяна Бондаренко, а натхненниками творчого процесу усі разом – п’ятеро справді чарівних, небайдужих, непосидючих ентузіасток. Світлана Костюк, Валентина Дараган, Світлана Круглякова, Світлана Бантєєва, Тетяна Бондаренко з першого дня на сцені разом, яка спочатку згуртувала однодумців, а потім здружила.
Ювілейний захід відбувся в актовій залі Вовчицького будинку культури, який ледь умістив усіх бажаючих привітати незмінних чарівниць лубенської сцени. А серед присутніх начальник управління агропромислового та економічного розвитку, торгівлі, транспорту та залучення інвестицій райдержадміністрації Геннадій Настенко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська, творчі колективи, односельці.
У музичній скарбниці ансамблю кілька сотень пісень, а 152 вони виконали за 15 років творчої діяльності на різних сценах. Колектив – постійний учасник районних заходів. А ще їх знають і люблять у різних жанрах, бо не лише пісня – візитівка дівчат. Вони охоче перевтілюються у різні ролі в жартівливих сценках і запальний танок їм теж під силу. І все це можливе завдяки повсякденній, наполегливій, самовідданій праці та безмежній любові учасників ансамблю до своєї справи.
У своєму вітальному слові начальник управління агропромислового та економічного розвитку, торгівлі, транспорту та залучення інвестицій райдержадміністрації Геннадій Настенко передав вітання колективу-ювіляру від голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко та вручив грамоту райдержадміністрації. Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко подякувала артистам за любов до високого мистецтва, побажала їм натхнення, успіхів, творчих злетів, стимулу до зростання виконавської майстерності.
У цей святковий день високого визнання результатів самовідданої творчої праці здобутків і невичерпної енергії колективу зичили також колеги, друзі та знайомі, численні шанувальники їхнього мистецтва. Серед них – сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська, вокальний жіночий ансамбль «Ярмарок» з Литвяків, народний квартет «Сузір’я» з Тернів, вокальний ансамбль «Бабусеньки» з Вовчика, Алла Самозвон та Юрій Задорожній. У цей день на адресу колективу прозвучало чимало теплих слів, подаровано багато подарунків, а один з них – нові костюми, придбані за кошти сільської ради. У свою чергу ювіляри з радістю обдарували присутніх гарним настроєм, натхненними піснями, танцями, відео презентаціями – усім, що визначає їх впродовж 15 років яскравого сценічного життя.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...