This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / У Снітині відбувся захід «Медіа грамотність для дітей і дорослих»

У Снітині відбувся захід «Медіа грамотність для дітей і дорослих»

З метою  навчити громадян впевнено відчувати себе у середовищі постійного розвитку інформаційних технологій і бути свідомими користувачами Інтернет — сервісів та орієнтуватись у сучасних засобах масової інформації 18 липня 2017 року в селі Снітин Лубенського району було проведено захід «Медіа грамотність для дітей і дорослих». Захід відбувся за сприяння районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а провела його завідувач організаційно-методичним відділом центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика  Тетяна Сафронова. 

Учасники заходу ознайомились з  ідеями відповідального і розумного споживання мас-медійної продукції, а також можливості  активної участі у житті інформаційного суспільства України. Завдяки лекторію діти і дорослі вчилися  впевнено відчувати себе у середовищі постійного розвитку інформаційних технологій і бути свідомими користувачами Інтернет — сервісів.

Виконуючи  інтерактивні завдання, учасники  взяли участь у експрес – опитуванні, зокрема обговорили тему  «пропаганда» та «інформація», вчилися  відрізняти правдиву інформацію від «фейку».

На завершення заходу учасники отримали інформаційні матеріали з «абеткою медіа грамотності», а фасилітатор програми Британської ради  в Україні  «Активні громадяни» Олександр Чепур розповів про її цілі і можливості. До організації заходу активно долучилася центральна районна бібліотека ім. В. Малика.

Захід проходив у рамках проекту «Майстерня медіа грамотності  для підлітків з сільської місцевості як простір для творчості», що реалізується за підтримки Британської ради в Україні в рамках програми «Активні громадяни».

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...