Домой / Новини / Бібліотека – центр громади

Бібліотека – центр громади

У читальній залі районної бібліотеки лубенці зустрілися з представницею  Міжнародної організації з міграції (МОМ).  Зустріч відбулася  у рамках проекту  «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого під час конфлікту населення в Україні».  МОМ вивчає можливість втілення на Теренах Лубенщини проекту   спрямованого на згуртовування населення та миробудівництво. У зустрічі взяли участь голова громадської організації «Міжнародна асоціація недоторканості приватного життя та безпеки людини» Олександр Микитюк, голова Лубенської єврейської громади Геннадій Хенкін, директор загальноосвітньої школи №3 Тамара Кобилянська, директор станції юних техніків та натуралістів Сергій Лисенко, внутрішньо переміщені особи, активні громадяни міста. Завідувач  організаційно-методичним відділом Тетяна Сафронова  презентувала громаді потенційні  можливості районної бібліотеки ,яка має досвід роботи з ВПО  та громадськими організаціями  та  постійно підтримує розвиток волонтерства, соціальних та громадських ініціатив.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...