This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Українська бібліотечна асоціація об’єднує бібліотекарів України

Українська бібліотечна асоціація об’єднує бібліотекарів України

На Полтавщину з професійним візитом завітали члени Чернігівського відділення УБА. Першими їх зустріли колеги з  Лубенського району. Працівники книгозбірень  з обласних, районних, сільських бібліотек на чолі з директором Чернігівської обласної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка Інною Аліференко познайомились з роботою  Лубенської централізованої  бібліотечної системи. Під час творчого спілкування у центральній районній бібліотеці імені Володимира Малика відбувся професійний діалог, в якому взяли участь бібліотекарі двох регіонів України. Бібліотекарі Чернігівщини мали змогу переглянути відеоматеріали, які презентували роботу Лубенської районної книгозбірні .

У зразковому сільському музеї Василя Симоненка у Тарандинцівській загальноосвітній школі  директор Світлана Яценко розповіла  гостям з Чернігівщини про життєвий та творчий шлях «витязя молодої  української  поезії». Бібліотекар сільської бібліотеки Наталя Шабля  познайомила їх з історією Мгарського Спасо-Преображенського монастиря та  рідного села  Мгар. Бібліотекарі Чернігівщини відвідали Курган Скорботи та Алею пам’яті чорнобильців. Колектив центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика  пригостив колег смачним цілющим чаєм з Березоточі  та пирогами від депутата Полтавської обласної  ради Руслана Ляшка, подарував їм ляльку-мотанку та  книги лубенських авторів. На добру пам’ять про Лубенщину  кожен з гостей отримав  у дарунок книгу про Василя Симоненка та буклет про наш край. Бібліотекарі Чернігівщини  презентували лубенцям підбірку краєзнавчої літератури та щиро подякували за гостинність.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...