This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / День із життя бібліотеки з присмаком шоколаду

День із життя бібліотеки з присмаком шоколаду

11 липня відзначається Всесвітній день шоколаду (World Chocolate Day). Це свято виникло у Франції в 1995 році і швидко набуло поширення в інших країнах. У цей день проводяться різноманітні заходи, акції, присвячені цьому смачному продукту. Не залишаються осторонь цієї ініціативи і бібліотеки України. Вперше такий незвичайний «солодкий день» відбувся і на абонементі центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика.

У рамках заходу відвідувачі мали змогу прослухати інформацію про історію виникнення шоколаду та цікаві факти про нього. Дізналися, що першим європейцем який спробував «чоколатль» був Христофор Колумб, а індіанці цей незвичайний продукт називали «напоєм богів». Також з’ясували, який із знаків зодіаку має найбільшу пристрасть до цих смаколиків, а солодкоїжки собі затямили: щодня можна вживати не більше 30 гр шоколаду, зате – цілий рік. І, звичайно, кожен із присутніх отримав невеличкий подарунок – малесеньку шоколадку. Всі без винятку були задоволені і від солодощів, і від уваги бібліотекарів.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...