Домой / Новини / Жити за Основним Законом країни

Жити за Основним Законом країни

В нас людина кожна знає,
Чим займатись вона має.
Гарантує нам це право
Головний Закон держави.

Він дає дорослим й дітям
Вільно і щасливо жити.
Всі його повинні знати
І вивчати, й шанувати.

Звуть закон цей в Україні –
Конституція країни

28 червня  наша держава святкує День Конституції – свято національного єднання й загальної відповідальності за сьогодення й майбутнє нашої Батьківщини. У цей день ми віддаємо данину поваги символам держави, що пройшли довгий героїчний шлях.

Цьому всенародному святу присвячений урок-кіносеанс «Конституція – Основний Закон України», який для маленьких читачів організували працівники районної бібліолтеки для дітей ім. О.В.Донченка.

Міні-кіносеанс ознайомив читайликів з правами, свободами та обов’язками громадян України. Адже розділ про права людини – один із найважливіших у Конституції нашої держави, яка утвердила реальність української національної державності, визнала людину найвищою соціальною цінністю.

Переглянувши відеопрезентацію, діти отримали цікаву і корисну інформацію про державні символи: Гімн – символ національної і державної величі, Золотий Тризуб, синьожовтий Прапор, які осяюють наше життя, зміцнюють сили українців.

Юні відвідувачі бібліотеки ознайомилися з виставкою «Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо»  та самостійно виготовили державні та народні символи з підручних матеріалів.

Маленькі патріоти добре усвідомлюють, що бути українцем – це щиро любити свою Батьківщину, дотримуватися законів нашої держави, займати активну громадянську позицію.

Кожен, хто хоче, щоб у спільному Домі-Державі всі жили щасливо, повинен добре знати Конституцію, розуміти її, виконувати і боронити.

І як садівник плекає кожну квіточку й рослину, так і держава піклується про своїх дітей, щоб росли вони дужими та розумними громадянами, здатними цінувати своє життя та інших людей.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...