Жити за Основним Законом країни

В нас людина кожна знає,
Чим займатись вона має.
Гарантує нам це право
Головний Закон держави.

Він дає дорослим й дітям
Вільно і щасливо жити.
Всі його повинні знати
І вивчати, й шанувати.

Звуть закон цей в Україні –
Конституція країни

28 червня  наша держава святкує День Конституції – свято національного єднання й загальної відповідальності за сьогодення й майбутнє нашої Батьківщини. У цей день ми віддаємо данину поваги символам держави, що пройшли довгий героїчний шлях.

Цьому всенародному святу присвячений урок-кіносеанс «Конституція – Основний Закон України», який для маленьких читачів організували працівники районної бібліолтеки для дітей ім. О.В.Донченка.

Міні-кіносеанс ознайомив читайликів з правами, свободами та обов’язками громадян України. Адже розділ про права людини – один із найважливіших у Конституції нашої держави, яка утвердила реальність української національної державності, визнала людину найвищою соціальною цінністю.

Переглянувши відеопрезентацію, діти отримали цікаву і корисну інформацію про державні символи: Гімн – символ національної і державної величі, Золотий Тризуб, синьожовтий Прапор, які осяюють наше життя, зміцнюють сили українців.

Юні відвідувачі бібліотеки ознайомилися з виставкою «Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо»  та самостійно виготовили державні та народні символи з підручних матеріалів.

Маленькі патріоти добре усвідомлюють, що бути українцем – це щиро любити свою Батьківщину, дотримуватися законів нашої держави, займати активну громадянську позицію.

Кожен, хто хоче, щоб у спільному Домі-Державі всі жили щасливо, повинен добре знати Конституцію, розуміти її, виконувати і боронити.

І як садівник плекає кожну квіточку й рослину, так і держава піклується про своїх дітей, щоб росли вони дужими та розумними громадянами, здатними цінувати своє життя та інших людей.

Коментарі та разміщення посилань блоковані.

Коментарі закриті.

rss facebook
Top
rda                     rada