This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / «Для тих, кому за …»
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

«Для тих, кому за …»

Перу відомого українського поета належать слова: «А роки клацають лічильником таксі безжально так  і так безповоротно». З цим важко не погодитись. А тому необхідно цінувати кожну мить свого життя – його не можна повторить на «біс». Саме про це думалось під час проведення цікавої програми «Для тих, кому за …», яка відбулась у селі Калайдинці й зібрала до гурту і юних, і дорослих, і малят, і тих, кого вже давно кружляє у чарівному вальсі погідний вечір життя. На хвилю гарного, позитивного настрою налаштовував усіх духовий оркестр, який упродовж 40 років заворожує земляків неповторними музичними композиціями і про що наголосив у своєму вітальному слові виконувач обов’язків голови райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко. Сергій Миколайович щиро привітав земляків із Днем Конституції України, прийняття якої у 1996 році ознаменувало початок становлення і розвитку демократичної, суверенної незалежної країни.

Долучились до вітального слова керівник апарату райдержадміністрації Олена Пірова, сільський голова Калайдинцівської сільської ради Василь Гава. Вони вручили оркестру-ювіляру Почесну грамоту районної державної адміністрації і матеріальну винагороду. У супроводі духового оркестру співали Валерій Різуненко та керівник колективу Дмитро Орисенко. Порадували талановиті учасники народного аматорського вокального ансамблю «Калина» із сусідніх Клепачів. Хвилини гумору подарували Черняк Валентина та Любов Задорожня. У світ безсмертних українських народних мелодій запросили глядачів троїсті музики. Бажаючі взяли участь у цікавих конкурсах і отримали подарунки. Була добра нагода потанцювати ліричний вальс, рок-н-рол, українську польку та іскрометне танго. І, звісно, поласувати смачним кулішем, який удався на славу. Такий у нас, українців, менталітет. Якщо почиваємо, то на повну силу, так, щоб запам’яталось. Впевнені, що мажорні акорди святкового вечора ще довго будуть відлунювати у душах усіх його учасників і випромінюватимуть слова вдячності організаторам – працівникам та аматорам сцени місцевого будинку культури і Калайдинцівській сільській раді.

 

 

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...