This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Щедрий подарунок від знаменитого земляка

Щедрий подарунок від знаменитого земляка

Лубенська земля багата на яскравих, творчих особистостей. Та найбільш характерною рисою земляків я завжди вважала відкритість, щедрість і доброту. Кожного разу, коли спілкуюся на роботі з користувачами бібліотеки, у цьому переконуюсь. Нещодавно зателефонував мені відомий не лише на Лубенщині, а й в Україні та далеко за її межами Леонід Андрієвський і запропонував подарувати для центральної книгозбірні імені Володимира Малика книги.
Леонід Іванович Андрієвський — народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка, провідний майстер сучасного українського книжкового мистецтва, пристрасний журналіст — публіцист, директор видавництва «Криниця». А ще — людина високої обдарованості і широких гуманітарних інтересів, за плечима якого великий мистецький доробок, що заслужено входить до золотого фонду держави і нації.
Тож дуже приємно, що буквально через кілька днів після дзвінка відомого земляка фонд бібліотеки поповнився чудовими виданнями — ( 34 найменувань). Серед книг поезії Миколи Луківа , Івана Драча і Тетяни Майданович, українські народні пісні з нотами, художні видання для дітей і підлітків, підбірка словників (англійсько –український мистецтвознавчий та тематичний, практичний економічний, політичний і фінансово – економічний, новогрецько – український). Цікавими стануть для читачів видання «Розмай незалежної України. Художники Києва, українське образотворче мистецтво 1991-2011 років» , «Маловідомі мистецькі сторінки» , М.П.Бажана, «Платон Майборода: милий спомин на серці собі пов»яжи» (упор. М,Сом) та «Леонід Андрієвський — художник книги: літопис життя і творчості» Ю Белічка.
Останнім часом фонди бібліотек району поповнюються чудовими виданнями саме завдяки таким подарункам, які ще пахнуть друкарською фарбою. А з тихим шелестом їх сторінок приходить гостре відчуття того, що життя прекрасне і потрібно цінувати кожну його мить. Саме завдяки таким подарункам ми маємо змогу воздати осанну тому, що видається нам таким буденним, звичайним і незначущим: у всьому бачити прекрасне.
Щиро дякуємо Леоніду Івановичу від колективу бібліотеки, всіх користувачів за вагомий дарунок. Зичимо міцного здоров’я і плідної праці. Продовжуйте успішно творити, збагачуючи віковічний мистецький набуток українського народу новими ужинками в ХХI столітті.
А всіх бажаючих ознайомитися з подарованими книгами запрошуємо до бібліотеки імені Володимира Малика.
Валентина Сьомак, директор Лубенської ЦБС

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...