Домой / Новини / Щедрий подарунок від знаменитого земляка

Щедрий подарунок від знаменитого земляка

Лубенська земля багата на яскравих, творчих особистостей. Та найбільш характерною рисою земляків я завжди вважала відкритість, щедрість і доброту. Кожного разу, коли спілкуюся на роботі з користувачами бібліотеки, у цьому переконуюсь. Нещодавно зателефонував мені відомий не лише на Лубенщині, а й в Україні та далеко за її межами Леонід Андрієвський і запропонував подарувати для центральної книгозбірні імені Володимира Малика книги.
Леонід Іванович Андрієвський — народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка, провідний майстер сучасного українського книжкового мистецтва, пристрасний журналіст — публіцист, директор видавництва «Криниця». А ще — людина високої обдарованості і широких гуманітарних інтересів, за плечима якого великий мистецький доробок, що заслужено входить до золотого фонду держави і нації.
Тож дуже приємно, що буквально через кілька днів після дзвінка відомого земляка фонд бібліотеки поповнився чудовими виданнями — ( 34 найменувань). Серед книг поезії Миколи Луківа , Івана Драча і Тетяни Майданович, українські народні пісні з нотами, художні видання для дітей і підлітків, підбірка словників (англійсько –український мистецтвознавчий та тематичний, практичний економічний, політичний і фінансово – економічний, новогрецько – український). Цікавими стануть для читачів видання «Розмай незалежної України. Художники Києва, українське образотворче мистецтво 1991-2011 років» , «Маловідомі мистецькі сторінки» , М.П.Бажана, «Платон Майборода: милий спомин на серці собі пов»яжи» (упор. М,Сом) та «Леонід Андрієвський — художник книги: літопис життя і творчості» Ю Белічка.
Останнім часом фонди бібліотек району поповнюються чудовими виданнями саме завдяки таким подарункам, які ще пахнуть друкарською фарбою. А з тихим шелестом їх сторінок приходить гостре відчуття того, що життя прекрасне і потрібно цінувати кожну його мить. Саме завдяки таким подарункам ми маємо змогу воздати осанну тому, що видається нам таким буденним, звичайним і незначущим: у всьому бачити прекрасне.
Щиро дякуємо Леоніду Івановичу від колективу бібліотеки, всіх користувачів за вагомий дарунок. Зичимо міцного здоров’я і плідної праці. Продовжуйте успішно творити, збагачуючи віковічний мистецький набуток українського народу новими ужинками в ХХI столітті.
А всіх бажаючих ознайомитися з подарованими книгами запрошуємо до бібліотеки імені Володимира Малика.
Валентина Сьомак, директор Лубенської ЦБС

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...