Домой / Новини / «Лікує не пігулка, а добре слово»

«Лікує не пігулка, а добре слово»

«Лікує не пігулка, а добре слово», — виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко з нагоди професійного свята медпрацівників У хвилях щирої поваги та вдячності купалися працівники галузі охорони здоров’я на святковому концерті з нагоди їх професійного свята, що відбувся в районному будинку культури. Тут зібралися працівники медичних закладів району: лікарі, фельдшери, медичні сестри, акушерки, санітари – усі, хто опікується нами у найтяжчі моменти життя, кому ми довіряємо найдорожче – своє здоров’я.
Привітати медпрацівників із фаховим святом прибули виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, голова районної ради Григорій Угляниця, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко та інші лубенці, адже День медичного працівника – свято не лише лікарів та працівників медичних закладів. Це свято стосується кожної людини, бо протягом життя, від народження й до смерті, з нами поруч лікарі.

Представники районної влади відзначили професійні здобутки медиків почесними грамотами та подяками за сумлінну працю та внесок у галузь охорони здоров’я, а також висловили їм глибоку вдячність та повагу. «Не пігулка лікує, а ваше добре слово і віра людей у вашу фаховість та професіоналізм», — сказав у своєму вітальному слові Сергій Сіряченко та побажав ескулапам міцного здоров’я і довгих років життя.
Невтомною працею та найкращими людськими якостями медики Лубенщини завоювали авторитет у земляків. На цьому неодноразово наголошувала ведуча свята Людмила Пазенко, згадавши Заслужених лікарів України: Миколу Гуца, Ніну Павельчук, Зінаїду Горбенко, Галину Кравчук. Олександра Сиченка, багато чисельну армію ветеранів галузі.
Святкову атмосферу створювали Іван Товстоп’ят, Настя Білик, Олена Мацак, Людмила Грицаєнко, Оксана Василенко, Світлана Руденко, Юрій Задорожний, Алла Самозвон, зразкові танцювальні колективи «Водограй» та «Аміра», лялькова студія «Гостинець», ансамбль «Троїсті музики», Тетяна Дацій з донькою Анною-Марією. А неабияке враження на присутніх справив маленький ведучий-дебютант Єгор Кулініч із дзвінким голосом та чарівною щирою посмішкою. Кожний його вихід на сцену сприймався по-особливому тепло і щиро, нагороджувався гучними аплодисментами.

Хай Бог дає Вам сили і щедрот,
І перемог на цій стежині болю,
І пацієнтів гарних, й нагород,
Ще вищих і освячених любов’ю.
Марія ЛАЗАРОВИЧ

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...