Домой / Новини / «Прийшло літо – наступили канікули»

«Прийшло літо – наступили канікули»

7 червня у Олександрівську сільську бібліотеку завітали школярі 3-5 класів Михнівської ЗОШ I-III ступенів на захід «Прийшло літо – наступили канікули»  Дитинство — чудова пора в житті кожного з нас. А літо розпочинається з радісного свята – Міжнародного дня захисту дітей та канікул, які приносять відпочинок, змістовне дозвілля, спілкування з друзями та книжками. Бібліотекар Лариса Жура розповіла про літні канікули, яких школярі довго чекають. Діти дізналися про правила поведінки на канікулах, як поводитися на воді, переходити дорогу тощо. Учні Олександра Козловець, Яна Герасименко, Богдан і Анна Феденко, Вікторія Солнишкова познайомили однолітків з віршами та скоромовками. Молодша учасниця заходу Діана Козловець прочитала улюблену поезію про літо. Дівчинка сама відвідує бібліотеку, бере книги для мами, а для бабусі – журнал «Жінка» і газету «Порадниця». По закінченню заходу учасники отримали цукерки.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...