This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Величальна пісня душі поетеси Юлії Манойленко.

Величальна пісня душі поетеси Юлії Манойленко.

З правіку джерелом духовного багатства українського народу була книга. Нещодавно скарбницю поезії нашого краю поповнила нова збірка Юлії Манойленко «На покуті свята». 10 червня в центральній районній бібліотеці імені Володимира Малика зібралися шанувальники таланту Юлії Анатоліївни — члена Національної спілки письменників України з 2009 року, члена Полтавської спілки літераторів та літературного об’єднання імені Олеся Донченка.
Привітати поетесу з новим творчим доробком прийшли колеги по перу: Ганна Кревська, Олександр Печора та Олександр Міщенко. З побажаннями наснаги та нових злетів до пані Юлії звернулися голова громадської організації «Пектораль», яка об’єднує творчих людей нашого краю, Аліна Гончарова-Цівінська та головний спеціаліст відділу культури та туризму Лубенської РДА Юлія Кулініч. Духовного спокою та божого благословення в усіх починаннях побажав поетесі священик УАПЦ отець Олег. Теплі слова привітань на адресу талановитої землячки лунали в цей день від Олександра Темченка та Василя Куксаня.
Життєствердні, сповнені любові до світу та людей вірші, дарувала лубенцям поетеса Юлія Маноленко. Чудові ліричні поезії лунали і у виконанні студентів Лубенського медичного училища. Із музичними дарунками на поетичне свято до бібліотеки завітали бандурист Віталій Мороз та ансамбль «Вербиченька» Калайдинцівського будинку культури.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...