Домой / Новини / Величальна пісня душі поетеси Юлії Манойленко.

Величальна пісня душі поетеси Юлії Манойленко.

З правіку джерелом духовного багатства українського народу була книга. Нещодавно скарбницю поезії нашого краю поповнила нова збірка Юлії Манойленко «На покуті свята». 10 червня в центральній районній бібліотеці імені Володимира Малика зібралися шанувальники таланту Юлії Анатоліївни — члена Національної спілки письменників України з 2009 року, члена Полтавської спілки літераторів та літературного об’єднання імені Олеся Донченка.
Привітати поетесу з новим творчим доробком прийшли колеги по перу: Ганна Кревська, Олександр Печора та Олександр Міщенко. З побажаннями наснаги та нових злетів до пані Юлії звернулися голова громадської організації «Пектораль», яка об’єднує творчих людей нашого краю, Аліна Гончарова-Цівінська та головний спеціаліст відділу культури та туризму Лубенської РДА Юлія Кулініч. Духовного спокою та божого благословення в усіх починаннях побажав поетесі священик УАПЦ отець Олег. Теплі слова привітань на адресу талановитої землячки лунали в цей день від Олександра Темченка та Василя Куксаня.
Життєствердні, сповнені любові до світу та людей вірші, дарувала лубенцям поетеса Юлія Маноленко. Чудові ліричні поезії лунали і у виконанні студентів Лубенського медичного училища. Із музичними дарунками на поетичне свято до бібліотеки завітали бандурист Віталій Мороз та ансамбль «Вербиченька» Калайдинцівського будинку культури.

x

Проверьте также

«Чари купальської ночі»

Напередодні найцікавішого та найколоритнішого народного свята Івана Купала у Губській сільській бібліотеці увазі користувачів була ...