This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Відкриття виставки

Відкриття виставки

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у картинній галереї Вовчицького районного краєзнавчого музею ім. І.І.Саєнка відбулось відкриття виставки робіт вихованців гуртків Центру дитячої та юнацької творчості. Варто зазначити, що 4-й рік поспіль відбувається денний захід і збирає на свято вихованців пришкільних таборів Вовчицького, Березотіцького, Литвяківського навчальних закладів, а також учителів, жителів села, небайдужих до різних напрямків і стилів декоративно-прикладного мистецтва. Свято відбулось на затишному подвір’ї музею. До присутніх звернулась сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська, яка наголосила, що розвиток творчих здібностей дітей – один із важливих напрямків організації навчально-виховного процесу, зокрема, у Вовчицькому музеї, а тому і виділено 69 тис. грн. із сільського бюджету на підтримку діяльності 6-ти гуртків. Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко відзначила, що « з року в рік зростає рівень майстерності гуртків, ми відкриваємо для себе все нові і нові імена здібних вихованців, а це означає, що криниця духовності Лубенського краю не буде міліти, пересихати, а залишатися глибокою і повноводною». Директор ЦДЮТ Валентина Моша відзначила вагомі здобутки вихованців Центру у 2016-2017 навчальних роках, вони стали результатом систематичної роботи гуртків, сумління дітей під час занять і , звісно, високої кваліфікації керівників.
Як годиться, на святі лунали пісні, діти танцювали, веселилися, раділи сонцю і квітам, чудовій літній порі, яка дарує жадані канікули. А під час перегляду виставки жваво обговорювали роботи, називали знайомі імена їх авторів. Одним словом, не були пасивними споглядачами дивовижної краси. А це, мабуть, і є ота мета, яку необхідно досягти, організувати подібні заходи.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...