Домой / Новини / Моя дружна сім’я

Моя дружна сім’я

Кожна родина – унікальна і неповторна, бо має свої сімейні, роками виношені, традиції та цінності. І не даремно у  народі кажуть: «Добре там живеться, де гуртом сіється і жнеться», «Дерево красне корінням, а людина — родом». З нагоди Міжнародного дня сім’ї в Лубенській центральній районній бібліотеці імені Володимира Малика 20 травня була проведена конкурсно-розважальна програма «Моя дружна сім’я». У ній взяли участь родини, які є активними користувачами бібліотеки. Батьки й діти, бабусі та онуки поділилися досвідом проведення сімейного цікавого дозвілля та влаштування родинних свят. Активною участю у конкурсахвідзначилися: Богдан Сидоренко з братиком Ростиславом; Катя, Артем та Аня Силки; Ольга Шевельова з донею Софійкою; бабуся Тетяна Фаренюк з онучкою Вітою; тато Владислав Фрішко з сином Вовою; Юля Пода з сином Назарчиком та донею Златою; Іванова Тамара з донечкою Альонкою; братик і сестричка — Даша та Єгор Овраменки. Перемогла в  змаганнях родина Сидоренків. Подарунки від бібліотеки отримали всі родини, та головне – учасників свята поєднали дружба і взаємопідтримка. А завдяки спонсорській підтримці Олександра Чепура, очільника ПОМГО «Твій світ», всі дітки мали змогу поласувати свіжими вітамінними дарунками.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...