Домой / Новини / Вовчицький краєзнавчий музей вітає гостей з області

Вовчицький краєзнавчий музей вітає гостей з області

Відбувся семінар-практикум керівників структурних підрозділів сфери культури з досвіду роботи Чорнухинського літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди та з нагоди 295-ї річниці з дня його народження. В рамках семінару делегація відвідала Вовчик, де їх гостинно зустрічали голова Лубенської райдержадміністрації Тетяна Качаненко, начальник відділу культури райдержадміністрації Людмила Пазенко, голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська та працівники Вовчицького районного краєзнавчого музею ім. І.І.Саєнка.

«Ви навряд чи знайдете ще десь на Полтавщині, а може, і в усій Україні музею подібного рівня у селі, — сказала Тетяна Качаненко, зустрічаючи делегацію, — ми намагаємося усіляко підтримувати культуру і, зокрема, музей, який, до речі, має ще дві філії, і будемо це робити й надалі». Вона привітала працівників культури на благословенній лубенській землі та висловила надію, що подібні заходи відбудуться й у нас.

Директор музею Юлія Шостак провела для гостей змістовну оглядову  екскурсію музейними приміщеннями, вони доторкнулися  до історії лубенського краю, оцінили багатство експозиції, оформлення, вклонилися пам’яті загиблим героям різних часів. Проходжаючи приміщеннями картинної галереї, що на першому поверсі, відвідувачі були вражені красою вишивок, зроблених руками вовчицьких майстринь, помилувалися роботами художників Лубенщини, їх зачарувала своїм співом Настя Білик з Духового.

Кілька професійних порад щодо освітлення та сигналізації в музеї дав директор Полтавського краєзнавчого музею ім. В. Кричевського Олександр Супруненко. Начальник управління культури Полтавської ОДА Геннадій Фасій подякував вовчанам за те, що зберегли надбання попередників і працюють надалі, роблячи все можливе, щоб  музей функціонував, щоб люди цікавилися минулим рідного краю, щоб діти свідомо пишалися історією рідного краю та своєї нації.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...