This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / «Берегиню роду на землі. Ми тебе вітаємо, жінко!»

«Берегиню роду на землі. Ми тебе вітаємо, жінко!»

День матері! Це свято всіх жінок,
Весна сплела у подарунок їм вінок,
Танцює травень і тюльпани квітнуть
Й земля вклоняється зірками зеленквіту.

В останній місяць весни, у травні, коли земля вкривається травами і квітами, коли стоять прекрасні дні і літо стукає у двері, Україна відзначає світле та прекрасне свято – День Матері.
День матері – це день, коли ми можемо подякувати нашим мамам за усе те добре, що вони для нас зробили, за їх самопожертву та любов. Мама – основа всіх основ. Вона народжує і виховує дитину, Плекає, оберігає її від горя і біди
В’язівська сільська бібліотека також не стояла осторонь цієї події. 14 травня було проведено свято «Берегиню роду на землі. Ми тебе вітаєм, Жінко!», присвячене нашим дорогим матерям. У заході взяли участь матері, сини яких брали участь у боях на Сході, — це Катерина Касяненко, Ганна Ситник, Віра Гордієнко, Валентина Малига. Вони ділилися своїми спогадами про те, як виховували дітей, як вони виростали, чим цікавилися в дитинстві, як благословляли синів на війну.
На загальний огляд матері принесли світлини своїх героїв. На завершення заходу усі бажаючі мали змогу переглянути книжкову виставку «Повертайтесь живими!», постійно діючу в сільській книгозбірні.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...