Домой / Новини / «Берегиню роду на землі. Ми тебе вітаємо, жінко!»

«Берегиню роду на землі. Ми тебе вітаємо, жінко!»

День матері! Це свято всіх жінок,
Весна сплела у подарунок їм вінок,
Танцює травень і тюльпани квітнуть
Й земля вклоняється зірками зеленквіту.

В останній місяць весни, у травні, коли земля вкривається травами і квітами, коли стоять прекрасні дні і літо стукає у двері, Україна відзначає світле та прекрасне свято – День Матері.
День матері – це день, коли ми можемо подякувати нашим мамам за усе те добре, що вони для нас зробили, за їх самопожертву та любов. Мама – основа всіх основ. Вона народжує і виховує дитину, Плекає, оберігає її від горя і біди
В’язівська сільська бібліотека також не стояла осторонь цієї події. 14 травня було проведено свято «Берегиню роду на землі. Ми тебе вітаєм, Жінко!», присвячене нашим дорогим матерям. У заході взяли участь матері, сини яких брали участь у боях на Сході, — це Катерина Касяненко, Ганна Ситник, Віра Гордієнко, Валентина Малига. Вони ділилися своїми спогадами про те, як виховували дітей, як вони виростали, чим цікавилися в дитинстві, як благословляли синів на війну.
На загальний огляд матері принесли світлини своїх героїв. На завершення заходу усі бажаючі мали змогу переглянути книжкову виставку «Повертайтесь живими!», постійно діючу в сільській книгозбірні.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...