Домой / Новини / У Вилах святкували День села

У Вилах святкували День села

«Гуляй, село, щоб всім весело було, щоб ще краще село розцвіло»: у Вилах святкували День села Попри вітряну й помітно непривітну травневу погоду 14 числа вильська родина зібралася, аби привітати один одного зі святом малої батьківщини. А про те, що ця громада дружня й згуртована, свідчила досить велика кількість дорослих і малечі, які залюбки святкували, слухали концерт, пригощалися різносолами та розважалися. Гостинна тарандинцівська земля запросила на свято Вил голову райдержадміністрації Тетяну Качаненко, депутата обласної ради, обраного від цього округу, Владислава Мостовенка, а також місцевих активістів, зокрема голову ветеранської організації Василя Бута, депутатів, підприємців. За давнім звичаєм, усіх святкуючих пригостили короваєм, який Вилам з нагоди свята подарував обласний депутат Владислав Мостовенко, а почесну місію пригощання односельців виконали місцеві мешканці Григорій Карпець та Михайло Цьохла. Започатковане у травні минулого року, свято стало справжньою традицією, вписаною в історію. З цього свій виступ розпочав істинний господар, сільський голова Тарандинцівської сільської ради Анатолій Тітенко. Він детально зупинився на позитивних змінах, які відбулися за рік, не без участі мешканців, які докладають чималих зусиль, аби населений пункт розквітав. Цей рік, переконаний Анатолій Петрович, буде не менш насиченим і продуктивним для сільської ради. Так, заплановано перекрити дах у дошкільному навчальному закладі, облаштувати центральний вхід будинку культури, встановити майданчик із штучним покриттям – все це спільно з владою різних рівнів. Докладаються зусилля для ремонту доріг, проведення заходів з благоустрою. Поряд з цим, Вили, як і більшість сіл, стикаються із схожими проблемами – браком робочих місць, зменшенням кількості населення. За минулий рік у Вилах народилося двоє діток, тоді як померло п’ятеро. Всіх, хто відійшов за межу вічності, за пропозицією сільського голови вшанували хвилиною мовчання. Протягом концертної програми Анатолій Тітенко неодноразово з’являвся на імпровізованій сцені, аби нагородити багатьох односельців: сім’ї, у яких у минулому році народилися діти, родини-ювіляри, іменинників дня, громадських активістів, визначених у кількох номінаціях.

Під час свята громада вшанувала багатодітні родини, які також привітали голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко та депутат обласної ради Владислав Мостовенко. Очільниця району надсилала особливі слова вітання вильській громаді з нагоди свята, дякувала за небайдужість господарю села, зупинилася на роботі, проведеній у напрямку облаштування населених пунктів, що вдалося зробити завдяки об’єднанню бюджетів і перспективах цього року. Також Тетяна Петрівна привітала присутніх з Днем матері, побажавши, аби всі мрії і сподівання матерів були втілені у дітях і спільно з Владиславом Мостовенком вручила подяки райдержадміністрації багатодітним матерям Валентині Рудаковій, Світлані Кожевніковій, Аліні Зінець, Аліні Варченко.

Неповторний для кожного день наповнився сонцем пісень і танцювальних номерів, які односельцям дарували місцеві артисти: Оксана Бойко, Юлія Бутрим,Тамара Гаврик, Аня Мажора, танцювальний колектив «Ексклюзив» та запрошені гості з Клепачів – народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Калина»

 

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...