Домой / Новини / На Лубенщині відзначили свято матерів

На Лубенщині відзначили свято матерів

Святкування Дня матері в Україні встановлене у другу неділю травня і офіційно відзначається з 1999 року. З нагоди свята недільного дня 14 травня відбулося пошанування матерів міста та району під час міськрайонного свята, приуроченого до цієї дати. Кожну з присутніх жінок пригощали солодощами та запрошували розділити радість спільного свята.

Участь у заході брали голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, голова районної ради Григорій Угляниця, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь, представники міських служб, громадські активісти.

Впродовж кількагодинної концертної програми щастя і краса материнства були оспівані у виступах кращих лубенських артистів, переважно дитячих колективів: зразкової аматорської циркової студії «Маска», зразкового ансамблю фольклорного танцю «Перлина», колективу «Арт-студія» та багатьох інших.

З найкращими побажаннями до присутніх у залі матерів звернулися керівники міста та району. Голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко назвала це свято одним з найтепліших і найголовніших для кожної людини. Очільниця району подякувала за організацію і проведення свята відділу культури і туризму райдержадміністрації в особі Людмили Пазенко, відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації в особі Юлії Білокінь, міським службам,  за підтримку – міському голові Олександру Грицаєнку, громадським активістам, за небайдужість – сім’ям міста та району, які взяли участь у заході. Тетяна Петрівна побажала, щоб світлом і добром відгукувалися в душах дітей нескінченні материнські турботи, терпіння, любов і відданість.

З найкращими привітаннями до присутніх також зверталися голова районної ради Григорій Угляниця, директор територіального центру соціального обслуговування виконавчого комітету міської ради, депутат міської ради Наталія Сухонос.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...