Домой / Новини / Європа починається у серці кожного з нас

Європа починається у серці кожного з нас

У межах заходів до дня Європи перед будівлею районної ради за адресою площа ак. Бекетова, 19, поруч з Державним Прапором України замайорів прапор Європейського Союзу. Підґрунтя події – ухвала рішення щодо скасування візових вимог для громадян України Радою міністрів Євросоюзу. Для України – це знаковий день, початок нового етапу євроінтеграції, нового, вільного та успішного шляху, мирної  співпраці між суверенними націями. Свідками та учасниками урочистого внесення прапорів стали голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, голова районної ради Григорій Угляниця, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, депутати районної ражди, державні службовці, учасники АТО, представники засобів масової інформації, громадськість.

«Європа починається у серці кожного з нас. Ми повинні знати, що курс в Європу – це той курс, яким маємо йти. Коли ми усвідомимо свою відповідальність за усе, що робимо, то станемо європейцями не лише за географією, а й за духом», — сказала у своєму виступі Тетяна Качаненко, а також нагадала про початок Майдану, коли народ України піднявся задля європейського напрямку розвитку.

Урочистого піднесеного настрою святковій події надали пісенні виступи працівників культури Алли Самозвон та Юрія Задорожного.

Сьогодні прапори України та Євросоюзу будуть велично майоріти разом по усіх куточках нашої держави, символізуючи прагнення народу до кращого рівня життя, до єдності націй, до миру та розвитку.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...