This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / НЕЗАБАРОМ ВЕЛИКДЕНЬ

НЕЗАБАРОМ ВЕЛИКДЕНЬ

Співають небо і земля,
Луна хвала над світом,
Бо кожне серце промовля:
Христос Воскрес!
Він – наш Спаситель!

Виставка-панорама «Великодній декор своїми руками» представлена бібліотечними працівниками у читальному залі районної бібліотеки для дітей ім. О.В.Донченка.
Маленькі читачі мають змогу ознайомитися з особливостями національних традицій, пов’язаних зі святкуванням в Україні Воскресіння Христового, яке зробило земне життя людини осмисленим і цілеспрямованим. На виставці представлені різноманітні сувеніри, малюнки, вітальні листівки, виготовлені школярами, композиції з вишивок, а також великодній кошик, наповнений різнобарв’ям писанок.
З великою цікавістю діти мандрують до Писанкового Королівства та дізнаються чимало цікавого про Його Величність Яйце.

Символом і окрасою Великодня є писанка, яка втілює Христове воскресіння. Це не лише оберіг і важлива складова української культури, народних традицій, а й гарний подарунок дорогій людині.
Живи, писанко! Буди в серцях людей теплі спогади про рідну домівку, вулицю дитинства. Хай звичаї народні передаються із покоління в покоління. Сподіваємось, що писанкарське мистецтво тішитиме красою, дивуватиме фантазією, збагачуватиме дух і душу.
Щоб відчути чари і значимість православного Великодня, не обов’язково бути глибоко віруючою людиною. Адже це свято, в першу чергу, про все головне, що є у людей: про добро, про любов, про дітей, про прощення.
Христос Воскрес!

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...