Домой / Новини / Новини одним рядком

Новини одним рядком

«Супер — дівчинка – 2017»

У один із чудових березневих днів у читальній залі бібліотеки була проведена конкурсно-розважальна програма для дівчаток «Супер-дівчинка-2017», в якій взяли участь учні 6-С класу Лубенської загальноосвітньої спеціалізованої школи №6. Активними учасниками святкового дійства стали дівчатка Каміла Олійник,  Ангеліна Тарасенко, Таня Трюхан, Настя Іванова, Анжеліка Коваленко, Женя Герасименко.

Юні конкурсантки змагалися на краще привітання мамі,   у вмінні поводитися  з малюком, показували таланти в мистецтві орігамі, демонстрували чудові вишиванки, розповідали про себе та свою родину. Всі діти стали активними учасниками цікавих вікторин, які для них підготували бібліотекарі Лариса Гончарук та Марія Бровар.

За підсумками журі звання «Супер-дівчинка-2017» виборола Ангеліна Тарасенко. Титули «Міс грація» завоювала Таня Трюхан, «Міс талант» — Анжеліка Коваленко, «Міс вишуканість» — Женя Герасименко, «Міс артистизм» — Каміла Олійник, «Міс розумниця» — Настя Іванова.

На завершення програми всі учасники отримали від бібліотеки призи та солодощі.

 

Літературна година, присвячена 203-річниці з дня народження Тараса Шевченка

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: кожного року навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим і неповторним.
З метою популяризації творчої спадщини генія світового значення 10 березня в Жданівській сільській бібліотеці (бібліотекар 2 категорії Ярослава Покидько) відбулась літературна година «Слава Шевченкова – Слава України», присвячена 203 – річниці з дня народження Великого Кобзаря. Учасники заходу з цікавістю слухали повідомлення про нелегку долю поета, його любов до рідного краю, а також познайомилися з його мистецькою спадщиною. Юні користувачі книгозбірні декламували для присутніх свої улюблені вірші Генія і Пророка.

Свою Україну любіть!
Любіть її… во врем’я люте,
В останню, тяжкую минуту
За неї Господа моліть…

Ці рядки вірша, прості і щирі, актуальні і сьогодні. Вони стали справжнім Заповітом для нашого народу. Бо Шевченко – не тільки співець України, він митець на всі часи, на всі віки для всіх людей на землі.

Форум – театр у Молодіжному центрі

14 березня 2017 року в приміщенні Молодіжного центру центральної районної бібліотеки ім. В. К. Малика відбулася форум – вистава для підлітків «Ніхто не залишиться самотнім». Нову форму роботи з молоддю запропонувала Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ», щоб протидіяти булінгу в шкільному середовищі та актуалізувати проблему стосунків підлітків з батьками. Учасниками дійства стали учні дев’ятого класу Лубенської загальноосвітньої школи № 7. А підготували виставу учасники танцювального колективу «Ренесанс». На початку вистави учні мали можливість познайомитись з програмою «Активні громадяни» та проектами, які були реалізовані в Лубнах. Фасилітатор програми Олександр Чепур розповів присутнім про ідею проекту і запросив до участі в мізансценах. У свою чергу психолог Юлія Пода пояснила школярам правила форум – театру.

Після першого перегляду глядацька аудиторія обговорила побачене, почала пропонувати варіанти вирішення ситуації. Потім відбувся ще один перегляд, де глядачі мали можливість в будь-який момент сказати «стоп» і запропонувати власний варіант розвитку подій. В результаті учасники змогли створити своїм прикладом нову модель поведінки. Таким чином, це дало змогу знайти, зіграти, «прожити» складні життєві ситуації, отримуючи безцінний досвід активної громадянської позиції. Захід відбувся в рамках проекту «Соціальний театр: набуття навичок вирішення проблем молодіжного середовища», що підтримується Британською Радою в Україні.

 

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...