Домой / Новини / У картинній галереї Вовчицького музею розпочала роботу виставка робіт лубенських художників

У картинній галереї Вовчицького музею розпочала роботу виставка робіт лубенських художників

Чи можна у живописній варіації зобразити не тільки предмети, а й розмови про повсякденне життя, буденні справи, час та простір, в якому минає щоденне буття людини? На це та інші запитання намагалися знайти відповідь відвідувачі виставки творів художнього мистецтва під назвою «Натюрморт – король живопису», що проходить цими днями у Вовчицькому районному краєзнавчому музеї.
Серед тих, хто долучився до прекрасного були голова Лубенської районної державної адміністрації Тетяна Качаненко, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко.

Тема натюрморту існує століттями, проте кожен митець завжди додає до неї щось своє, те, чим хоче поділитись. До діалогу зі своїми полотнами присутніх запросили: Володимир Семенюта, Ольга Таран, Василь Лапушкін, Володимир Мірошніченко, Юрій Державицький, Володимир Пашкевич, Олександр Василенко, Світлана Мельничук та Ігор Рудь.

Неповторну мистецьку атмосферу підкреслювали поетичні рядки Наталі Данилюк, Галини Гордасевич, Марини Кузьменко та звісно — Тараса Шевченка, чиє народження українці відзначали  днями.  Бриніли у серцях натхненні пісні у виконанні Алли Самозвон та Юрія Задорожного.  І, звісно ж, тон задавали твори живопису, виразні, яскраві, ніжні, заворожуючі, — вони говорили з кожним своєю особливою мовою напівтонів і точних мазків, світла і тіні, барв та ліній, пензлів і фарб. Володимир Мірошниченко та Світлана Мельничук розповіли поціновувачам прекрасного про особливості натюрморта, історію його виникнення, про переваги даного виду образотворчого мистецтва. Також вони були дуже раді почути зворотний зв’язок від глядачів, особливо дітей.
Очільниця району Тетяна Качаненко зізналася, що на неї справила сильне враження така величезна плеяда талановитих художників, що творять на теренах Лубенщини. «Ваші картини – окраса і слава Лубенського краю, ми вам щиро вдячні за творчу працю та натхнення, якого додають Ваші твори» — сказала вона, звертаючись до митців, та висловила думку, що такі чудові твори достойні прикрашати найбільші музеї та виставкові зали нашої держави. Насамкінець до присутніх звернулася начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, висловивши захоплення талантами митців та запросивши до перегляду, до спілкування з прекрасним.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...