This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Он-лайн екскурсія в Національний музей Тараса Григоровича Шевченка

Он-лайн екскурсія в Національний музей Тараса Григоровича Шевченка

Ти нам залишив прагнення високі,
Шляхи священні, по яких іти
Твого сумління й мужності уроки
Ми бережем і будем берегти.
Микола Палієнко

9 березня 2017 року виповнилося 203 роки від дня народження Тараса Шевченка. Постать Кобзаря давно стала символічною для України. Тарас Шевченко знайомий кожному українцю ще змалечку. Талант його багатогранний. Творчість Генія і Пророка оригінальна – за його віршами та художніми полотнами можна вивчати історію України. Він по праву може вважатися першим громадянським ліриком нації.
Незважаючи на розвиток технологій, музеї не втратили свого значення у сфері культурного і загального розвитку людини як повноцінної особистості. Вони відіграють відповідну роль у висвітленні життя і творчості Т. Г. Шевченка. Київський державний музей Тараса Григоровича найбільший з усіх шевченківських музеїв світу.
Саме тому відділ інформаційного сервісу для школярів і провів он-лайн екскурсію в Національний музей Т. Г. Шевченка.
Діти мали можливість оглянути он-лайн музей у супроводі екскурсовода, побували в усіх експозиційних залах, переглянули оригінальні малюнки Тараса Шевченка, прижиттєві видання творів, а також багато особистих речей, документів, що стосуються його життя і творчості.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...