Домой / Новини / Cвято Матері, Дружини, Коханої, Подруги.

Cвято Матері, Дружини, Коханої, Подруги.

І хоч як там останні морози
Заступають дорогу весні,
Жінкам дарують
тюльпани й мімози
І найкращі слова та пісні.

Адже початок березня завжди на своїх грайливих крилах приносить довгоочікуване свято Матері, Дружини, Коханої, Подруги. Попри всі негаразди сьогодення, жінки не розучились сподіватись і бажати, вірити в світле і добре, любити диво і казку.
А тому в очікуванні чогось незвичайного і красивого зібрались у переповненій залі районного будинку культури, з нетерпінням чекаючи початку святкового дійства.
Все, що відбулось на сцені майже дві години, тримало жіноцтво в полоні прекрасної поезії, чудової прози, ліричних музичних композицій, бентежних пісенних творів, прекрасних танцювальних сюжетів.

Виключно чоловіки-артисти засвідчували жінкам свою любов і шану. Учасники «Української Швейцарії», циркової студії «Маска», «Перлини», чоловічого вокального ансамблю, троїстих музик, Дмитро та Олександр Лоховицькі, Геннадій Васильченко з сином Олександром, Анатолій Мисляй, Сергій Слинько, Віктор Карпець, Ісенко Богдан, Володимир Матяш, Михайло Шаміс, В’ячеслав Марченко, Назар Петрусенко, Петро Андріцьо, Юрій Задорожний, Ігор П’ятецький, Валентин Самойленко дарували жінкам свій талант і тепло свого серця. Підкорили серця глядачів і чудові виступи аматорів сцени з Оржиччини Івана Товстоп’ята та Максима Колодяжного. Теплим і щирим було зізнання в коханні Івана Обмока з Вовчика.
Перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко та заступник Ігор Нестеренко не шкодували компліментів жінкам, вручаючи їм подяки і даруючи квіти. Голова районної ради Григорій Угляниця від імені всіх чоловіків Лубенщини побажав берегиням сімейного затишку добра і благополуччя, натхнення і довголіття.
Після зимової сірості буднів, коли наступає естетичний авітаміноз від нестачі яскравих кольорів, святкове дійство з нагоди Міжнародного жіночого дня стало ковтком цілющого бальзаму, настояного на чудодійному зіллі любові, тепла і добра.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...