This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Cвято Матері, Дружини, Коханої, Подруги.

Cвято Матері, Дружини, Коханої, Подруги.

І хоч як там останні морози
Заступають дорогу весні,
Жінкам дарують
тюльпани й мімози
І найкращі слова та пісні.

Адже початок березня завжди на своїх грайливих крилах приносить довгоочікуване свято Матері, Дружини, Коханої, Подруги. Попри всі негаразди сьогодення, жінки не розучились сподіватись і бажати, вірити в світле і добре, любити диво і казку.
А тому в очікуванні чогось незвичайного і красивого зібрались у переповненій залі районного будинку культури, з нетерпінням чекаючи початку святкового дійства.
Все, що відбулось на сцені майже дві години, тримало жіноцтво в полоні прекрасної поезії, чудової прози, ліричних музичних композицій, бентежних пісенних творів, прекрасних танцювальних сюжетів.

Виключно чоловіки-артисти засвідчували жінкам свою любов і шану. Учасники «Української Швейцарії», циркової студії «Маска», «Перлини», чоловічого вокального ансамблю, троїстих музик, Дмитро та Олександр Лоховицькі, Геннадій Васильченко з сином Олександром, Анатолій Мисляй, Сергій Слинько, Віктор Карпець, Ісенко Богдан, Володимир Матяш, Михайло Шаміс, В’ячеслав Марченко, Назар Петрусенко, Петро Андріцьо, Юрій Задорожний, Ігор П’ятецький, Валентин Самойленко дарували жінкам свій талант і тепло свого серця. Підкорили серця глядачів і чудові виступи аматорів сцени з Оржиччини Івана Товстоп’ята та Максима Колодяжного. Теплим і щирим було зізнання в коханні Івана Обмока з Вовчика.
Перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко та заступник Ігор Нестеренко не шкодували компліментів жінкам, вручаючи їм подяки і даруючи квіти. Голова районної ради Григорій Угляниця від імені всіх чоловіків Лубенщини побажав берегиням сімейного затишку добра і благополуччя, натхнення і довголіття.
Після зимової сірості буднів, коли наступає естетичний авітаміноз від нестачі яскравих кольорів, святкове дійство з нагоди Міжнародного жіночого дня стало ковтком цілющого бальзаму, настояного на чудодійному зіллі любові, тепла і добра.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...