Домой / Новини / Герої нашого часу

Герої нашого часу

На шляху до незалежності україн­ський народ часто втрачав своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку борців за гарне майбутнє нашої держави  і герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби зі злом у 2013-2014 рр, заплативши за перемогу надвисоку ціну — власне життя. То чи може бути забутою кров ге­роїв, пролита на вулицях Києва? Можлива лише одна відповідь — ні! І саме для того, аби згадати та вшанувати подвиг Героїв Небесної Сотні, 23 лютого на годину пам’яті «Герої нашого часу» в читальній залі Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика зібралися учні 8-Б класу Лубенської ЗШ № 2. Завідувачка відділом обслуговування Олена Самойленко ознайомила присутніх з історичними фактами подій на Майдані.

Але чи можливо передати те, що відбувалося в серці нашої держави три роки тому, не побувавши там? І хто може знати правду краще, аніж той, хто бачив все на власні очі? Тому на захід завітав очевидець лютневих подій  у Києві 2014 року Микола Біляєв. Він представив дітям свої власні фотографії як свідчення його участі в революційних подіях не лише в Києві, а й у Полтаві, і прокоментував кожну з них, перенісши присутніх у ті трагічні, та водночас вирішальні, для України дні.

На завершення  завідувачка відділом інформаційного сервісу Оксана Ходоровська продемонструвала школярам відеосюжет «Небесну Сотню Господи прийми» та запис пісні, яка стала гімном Революції Гідності, «Пливе кача…».

 

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...