Домой / Новини / Ветеранів району привітали з 30-річним ювілеєм громадської організації

Ветеранів району привітали з 30-річним ювілеєм громадської організації

Неабияка щирість, душевність і теплота панувала у великій залі районної ради, де  зібралися найповажніші літами і найвеличніші справами, зробленими на користь рідного краю, люди – члени Лубенської районної організації ветеранів для спільного святкування 30-річчя з часу заснування громадської організації району. Проявом сердечної уваги і вдячності, як сказала ведуча заходу, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, стане час, проведений у тісному дружньому колі. Щирою увагою та повагою оточили тих, хто ділиться з нами досвідом і мудрістю, присутні на святі голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, голова районної ради Григорій Угляниця, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, сільські голови району, старости виконавчого комітету Засульської сільської ради, працівники районних служб, громадськість.30 років тому, а саме 17 лютого 1987 року, у цій залі зібралися 137 делегатів на установчу конференцію, а серед них 89 учасників бойових дій. Тоді було сформовано  раду ветеранської організації у кількості 35 осіб та обрано голову ради – Заслуженого учителя України Григорія Сурмила. На жаль, більшість з тогочасних учасників конференції відійшли за межу вічності. Їх усіх, а також героїв третього тисячоліття, полеглих за кращу долю рідної держави, вшанували хвилиною мовчання, а до могили Григорія Сурмила поклали квіти.

З часу свого заснування і до сьогодні ветеранська організація залишається найпотужнішою динамічною силою, об’єднавши спільними думками й поглядами понад 10 тисяч ветеранів війни та праці.

З вітальним словом і найкращими побажаннями до найповажніших людей району звернулася голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, подякувавши їм за міцний і надійний фундамент, закладений на теренах Лубенщини, і який примножується завдяки мудрості й виваженості ветеранів. Тетяна Петрівна побажала присутнім, щоб вони завжди були оточені любов’ю та повагою органів влади і найрідніших людей. Продовженням вітання від очільниці району стало вручення пам’ятних нагород: ордена «За мужність і відвагу» інваліду війни Михайлу Моренцю, відзнаками «За заслуги» нагороджено учасника бойових дій Григорія Гармашевського, члена президії ветеранської організації Галину Лавріненко, інваліда війни Василя Силку, члена президії ветеранської організації Анатолія Калініна, члена президії ветеранської організації Василя Куксаня, відзнакою «25 років незалежності України» — голову первинної ветеранської організації с. Мгар Петра Різуненка, грамотою Полтавської облдержадміністрації – голову первинної ветеранської організації с. Ждани – Галину Галич, а також вручено грамоти райдержадміністрації численним активістам ветеранського руху.

З найкращими словами поздоровлень до присутніх звернувся голова районної ради Григорій Угляниця та вручив грамоти активістам ветеранського руху.

Активна життєва позиція та небайдужість притаманна головам первинних ветеранських організацій. З великою повагою під час свята зверталися до Галини Галич, Олексія Білика, Петра Різуненка, Тетяни Денисенко, Миколи Онішка, Лідії Кочерги, Миколи Дяченка, Анатолія Шепеля та інших. Від лідерів первинних організацій слово мав голова Михнівської первинної ветеранської організації Микола Онішко. Тісна співпраця ветеранського активу складається із сільськими головами, котрі завжди відчувають мудре надійне плече старших односельців, — наголошувала у своєму привітанні сільський голова Духівської сільської ради Валентина Далада.

Останні 14 років ветеранську організацію району очолює Почесний громадянин Лубенщини Василь Силка, котрий у своєму виступі дякував керівникам району за співпрацю, підбивав підсумки роботи й налаштовував однодумців на подальшу плідну роботу, вручаючи грамоти  від імені президії ветеранської організації. Водночас з привітаннями від себе особисто  та міського голови Олександра Грицаєнка до присутніх звертався голова ветеранської організації міста Олексій Пивовар. Найкращі привітання присутнім надсилав депутат обласної ради Руслан Ляшко.

Святкова зустріч була перемежована виступами лубенських артистів: Віри Тараненко, Володимира Матяша, Олени Мацак, учасників ЗАФТ «Перлина», чоловічого вокального ансамблю РБК, троїстих музик РБК, народного аматорського вокального ансамблю «Вербиченька» Калайдинцівського БК. Більшість з пісень учасники заходу радо підхоплювали, створюючи невимушену родинну атмосферу у залі.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...