This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Данина пам’яті українському письменнику Володимиру Малику.

Данина пам’яті українському письменнику Володимиру Малику.

21 лютого в день рідної мови та в день  народження відомого українського письменника Володимира Малика  лубенську громаду зібрала нагода відзначити здобутки творчої інтелігенції. Побували на урочистостях і працівники центральної районної бібліотеки , яка з 1998 року носить ім’я великого Майстра слова. Про значущість творчості Володимира Малика нині вже говорити не приходиться. Вона відома в Україні і далеко за її межами. Ім’я видатного лубенця золотими літерами вписане в історію української літератури. Літературно-мистецька премія імені Володимира Малика заснована в 2001 році на пропозицію благодійного фонду «Слово» його імені, який очолює син письменника – лікар і творча людина Олександр Сиченко, та редакції газети «Лубенщина». За час існування премії її авторитет, горизонти впливу поширилися не лише на Полтавську область, а й на всю Україну. Адже серед лауреатів є письменники, краєзнавці, митці з багатьох регіонів нашої держави.

Лауреатами літературно – мистецької ім. Володимира  Малика 2016 року визнані:

  • Номінація «Література і публіцистика» –  Володимир Карпенко  (c. Розсошенці, Полтавського р-ну) – за том перший «Втеча» роману «АМБА».
  • Номінація «Краєзнавство і народна творчість» – Микола Лисенко (с. Шевченкове, Звенигородського р-ну Черкаської обл.) –  за  книгу «Коріння Шевченкового роду».
  • Номінація «Мистецтво і монументальна скульптура» –  Олена Білоконь (м. Полтава) –  за авторський диск «Осяяна любов’ю»
  • Дипломант у номінації «Література і  публіцистика» – Віктор Сердюк (м. Полтава) – за дитячі  книги «Чарівне  скельце,або подорож за сміливістю», «Таємниця різдвяних подарунків», «Зачарований ворон», «Сніговик з гарячим серцем».
x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...