Домой / Новини / Данина пам’яті українському письменнику Володимиру Малику.

Данина пам’яті українському письменнику Володимиру Малику.

21 лютого в день рідної мови та в день  народження відомого українського письменника Володимира Малика  лубенську громаду зібрала нагода відзначити здобутки творчої інтелігенції. Побували на урочистостях і працівники центральної районної бібліотеки , яка з 1998 року носить ім’я великого Майстра слова. Про значущість творчості Володимира Малика нині вже говорити не приходиться. Вона відома в Україні і далеко за її межами. Ім’я видатного лубенця золотими літерами вписане в історію української літератури. Літературно-мистецька премія імені Володимира Малика заснована в 2001 році на пропозицію благодійного фонду «Слово» його імені, який очолює син письменника – лікар і творча людина Олександр Сиченко, та редакції газети «Лубенщина». За час існування премії її авторитет, горизонти впливу поширилися не лише на Полтавську область, а й на всю Україну. Адже серед лауреатів є письменники, краєзнавці, митці з багатьох регіонів нашої держави.

Лауреатами літературно – мистецької ім. Володимира  Малика 2016 року визнані:

  • Номінація «Література і публіцистика» –  Володимир Карпенко  (c. Розсошенці, Полтавського р-ну) – за том перший «Втеча» роману «АМБА».
  • Номінація «Краєзнавство і народна творчість» – Микола Лисенко (с. Шевченкове, Звенигородського р-ну Черкаської обл.) –  за  книгу «Коріння Шевченкового роду».
  • Номінація «Мистецтво і монументальна скульптура» –  Олена Білоконь (м. Полтава) –  за авторський диск «Осяяна любов’ю»
  • Дипломант у номінації «Література і  публіцистика» – Віктор Сердюк (м. Полтава) – за дитячі  книги «Чарівне  скельце,або подорож за сміливістю», «Таємниця різдвяних подарунків», «Зачарований ворон», «Сніговик з гарячим серцем».
x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...