Домой / Звіти / «Любистком пісня у саду цвіте»

«Любистком пісня у саду цвіте»

За легендою Бог подарував Україні пісню. Мабуть, тому наш народ такий співучий, а від того і терплячий, і співчутливий, і доброзичливий.

Із піснями сіємо ми жито,
Пророста і слово, і зерно…
З піснею у світі краще жити…

У цьому переконались лубенці, завітавши на творчий вечір народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Любисток» районного будинку культури, який називався «Любистком пісня у саду цвіте» і відбувся з нагоди 15-річчя з дня створення колективу та 10-ї річниці з часу присвоєння йому звання «народний аматорський».
8 талановитих жінок – красивих, натхненних, об’єднаних безмежною любов’ю до пісні, влаштували справжню феєрію краси,де кожна пісня, кожне слово, кожен акорд торкались найпотаємніших струн людської душі. Пісні про Україну, яка є началом усіх начал; про мамину хустку в пелюстках, котра сниться щоночі в далеких світах; про баяніста, який майстерно грає, але дівоча душа від того страждає; про любов – один з найдорогоцінніших життєвих скарбів — це ті цілющі ліки, що допомагають жити, долати труднощі, а головне – будувати, а не руйнувати, дарують, а не віднімають віру, надію, любов. Про це наголосили у вітальному слові Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, депутат Полтавської обласної ради Руслан Ляшко, який вручив ювілярам запашний коровай. «З районного бюджету виділено 10 тис.грн. на придбання сценічного взуття»,- повідомив Сергій Сіряченко. А очільник міста презентував друковану продукцію та вручив кошти для поїздки на один з концертів відомих артистів. Долучились до організації святкового заходу народні аматорські колективи «Гілея» Михнівського будинку культури та «Калина» із Клепачів; зразкові колективи «Маска», «Перлина», троїсті музики районного будинку культури. Підкорили своїм талантом Іван Товстоп’ят із Оржиччини, Тетяна Дацій з донькою Анною-Марією, народний аматорський танцювальний колектив «Юність» міського будинку культури. Та в епіцентрі дійства знаходились учасниці колективу «Любисток» — чарівна Віра Синебок, впевнена в собі Людмила Грицаєнко, відповідальна Світлана Степанова, невгамовна Лариса Сай, сумлінна Валентина Гаврик, скромна Наталія Прокопець, віддана колективу Ірина Ліхачова, яка упродовж 15-ти років ні на мить не зрадила подруг і є незмінним керівником ансамблю.

Що сказати? Зовсім не багато –
Поруч щоб були оці дівчата.
З ними я радію, і творю, і плачу,
Кожна діамант, і це багато значить!

наголосила у своєму слові Ірина Володимирівна.
Розділила радість ювілею одного із 17-ти колективів, які працюють у районному будинку культури, його очільник Наталія Шепітько. Дві з половиною години творчого спілкування з піснею пролетіли непомітно швидко. Глядачі приємно відпочили, а учасники народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Любисток» отримали задоволення від того, що їх творча праця, систематичні репетиції не пройшли марно, а увінчались успіхом. Тож і надалі так тримати! «Любистку» — многії літа і повні пригорщі любові і добра.

 

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...