Домой / Новини / Зиму проводжаємо, весну зустрічаємо

Зиму проводжаємо, весну зустрічаємо

Під такою назвою в стінах районної бібліотеки для дітей ім. О.Донченка відбулося казково – народознавче дійство. Свято Стрітення вигравало посмішками на обличчях дітей, бриніло радістю. Вражали яскравим вбранням красуня – весна та зимонька – зима. Зима – стара,сива й зігнута, у подертому одязі, хустка на голові в дірках, торба за плечима порожня, а у весняночки — паняночки – одяг новий, гарний, квітками мережаний. Зустрічаючись по дорозі, стара баба – зима та молода красуня – весна жартують і бажають одне одному здоров’я, а ще сперечаються, кому слід піти далі, а кому – вернутися.  Урок духовності також включав розваги,  ігри, весняні вітання,  забави та цікаві конкурси, пов’язані з народним святом. Діти закликали весну піснями – гаївками, адже закликати весну – це один з найцікавіших звичаїв наших предків. Приємні враження залишив виступ Даші  Сивухи, який вніс у свято особливий ліризм та теплу атмосферу. Про традиції, народну мудрість, пов’язані зі святкуванням Стрітення, розповіли бібліотекарі Людмила Горб та Марта Федіско.

 

 

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...