This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / «Коли ангели повертаються на землю, це неспроста…»

«Коли ангели повертаються на землю, це неспроста…»

20 лютого  відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги , сили духу і стійкості громадян,які віддали своє життя під час Революції гідності , захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Нагадаємо, 18-20 лютого 2014 року на Майдані загинули 115 осіб,включаючи міліціонерів. Ще четверо активістів загинули до розстрілу євромайданівців. 10 січня в центральній книгозбірні імені Володимира Малика  зібралися бібліотечні працівники району, літератори, вчителі та інші користувачі бібліотеки на творчу зустріч з надзвичайною жінкою,справжньою українкою, поетесою Тетяною Домашенко, яка презентувала свою нову  збірку «Ангели-охоронці»  ( 2016) про події на Сході та збірку «Небесна Сотня Майдану» (2014). Обидві збірки — великий дар сучасникам, джерело наснаги й плекання найвищих почуттів українців-патріотів .  Сама пані Тетяна   багато часу провела на Київському Майдані, знала багатьох його Героїв, пропустила весь біль втрат крізь своє серце і створила їм немеркнучий пам’ятник. Збірка «Ангели-охоронці» – це віршована історія України. В ній є все: і вдячність воїнам, і біль за Україну, і заклик до дій. Військові, які несли службу в зоні АТО, сприймать кожну літеру, як щось особисте. Затамувавши подих, присутні вслухалися в щемні рядки поезій авторки. А читала вона їх з такою щирістю і натхненням, що не сприймати кожне слово було просто неможливо.   І це не дивно.  Її вірші – не просто слова, навіть не крик душі. Це стан, в якому вона перебуває постійно. Ким би не працювала Тетяна Михайлівна – чи агрономом в юності, чи педагогом у зрілості, старшим науковим працівником музею в Миргороді, чи директором музею м. Вишневого, головним редактором міської газети, чи директором видавництва – поезія органічно впліталася у всю її повсякденну роботу.

 Я віршами і думаю й страждаю,

Я віршами і плачу, і сміюсь,

Я віршами караюся і каюсь,

І віршами я Богу помолюсь.

Присутні хвилиною мовчання вшанували Героїв. А так як Тетяна Михайлівна з 1979 по 1987 рік працювала піонервожатою у Войнихівській середній школі , відвідувала Лубенське літературне  об’єднання, на зустріч завітали друзі і знайомі, колеги по перу. Виступи  Івана Лисенка, Григорія Носенка, Олександра Печори, Віталія Мороза, Миколи Данилка були щирими і зворушливими. Захід закінчився фото сесією з поетесою Тетяною Домашенко. Всі бажаючі  мали змогу придбати книги поетеси. Ними поповнився і книжковий фонд центральної районної бібліотеки ім.В.Малика.

 

 

 

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...