Домой / Новини / Автор світового бестселеру – Сідні Шелдон.

Автор світового бестселеру – Сідні Шелдон.

Книжкова поличка «Автор світового бестселеру – Сідні Шелдон», яка експонується на абонементі центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика, присвячена життю та творчості цьогорічного ювіляра, американського письменника та сценариста Сідні Шелдона.
Сідні Шелдон (справжнє ім’я Сідні Шехтель) народився 11 лютого 1917 року в місті Чикаго в єврейській родині. До речі , його бабуся та дідусь (батьки матері Наталі Маркус)до 1917 року мешкали у невеличкому поселенні поблизу Одеси, але незадовго до народження онука, побоюючись погромів, емігрували до Сполучених Штатів. Вже з раннього дитинства Сідні мріяв стати письменником. Перші його вірші були опубліковані в місцевій газеті, коли йому ледве виповнилось 10 років.Подальша доля Шелдона тісно пов’язана з Голівудом, де він став досить успішним сценаристом та продюсером: за кращий сценарій він отримав «Оскар», а за мюзикл «Руда» був нагороджений бродвейською премією «Тоні».
Але справжнє всесвітнє визнання Сідні Шелдон здобув, як автор захоплюючих, непередбачуваних гостросюжетних романів. Відтоді, як у 1970 році вийшов його перший роман «Зірвати маску», а згодом один за одним наступні 18, його ім’я стало синонімом слова «бестселер». Романи Шелдона перекладені на 56 мов, їх наклад сягає понад 300 мільйонів екземплярів, його творами зачитуються більш ніж у ста країнах світу, ім’я письменника внесено до Книги рекордів Гіннеса. Неабиякою популярністю користуються твори Сідні Шелдона й серед читачів абонемента, його динамічні, яскраві та інтригуючі романи цікаві як жіночій, так і чоловічій аудиторії.
Тож, хто ще незнайомий з творчістю американського майстра слова – Сідні Шелдона, не вагайтесь, завітайте до нас, адже на абонементі зібрано всі твори автора.
Приходьте, читайте твори Шелдона! Будьте впевнені — ви не пошкодуєте!

 

 

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...