Домой / Новини / Екологічний проект Social ecological camp презентували у бібліотеці.

Екологічний проект Social ecological camp презентували у бібліотеці.

Сьогодні досить гострою є проблема екологічного просвітництва. Тому тема екологічного виховання, захисту навколишнього середовища завжди знаходиться у полі зору громадських організацій, бібліотечних працівників, які спільно виховують у населення бережливе ставлення до природи.
Тож не випадково саме в центральній книгозбірні імені Володимира Малика відбулася презентація екологічного проекту Social ecological camp, який покликаний навчити дітей турбуватися про навколишній світ.
На захід завітали учні загальноосвітньої школи №3, які є членами військово-патріотичного гуртка «Волонтер»та діти з сімей,що потребують соціальної допомоги і уваги. Бібліотекар Лариса Гончарук підготувала для учасників заходу бесіду про птахів, які зимують у наших краях, та про те, як ми можемо допомогти їм пережити холодну пору року.
Олександр Микитюк, голова громадської організації, представив одного з координаторів проекту громадського активіста Михайла Карпця. Він розповів дітям про таємниці тваринного світу Лубенщини та дав їм слушні поради, як і чим краще підгодовувати птахів.

подлол 027
подлол 034
подлол 038
подлол 044
Тетяна Москаленко, керівник екологічних гуртків станції юних техніків та натуралістів, провела майстер-клас із виготовлення годівничок з пластикових пляшок.
А закінчився захід пригощанням дітей солодощами та гарячим чаєм. В цьому посприяв підприємець Іван Роговський.
Організатори вдячні всім, хто долучився до презентації проекту.

x

Проверьте также

«Збройні Сили України – сила, гордість, міць країни».

6 грудня – День Збройних Сил України, свято, яке об’єднує всіх військовослужбовців, які є в ...