This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Екологічний проект Social ecological camp презентували у бібліотеці.

Екологічний проект Social ecological camp презентували у бібліотеці.

Сьогодні досить гострою є проблема екологічного просвітництва. Тому тема екологічного виховання, захисту навколишнього середовища завжди знаходиться у полі зору громадських організацій, бібліотечних працівників, які спільно виховують у населення бережливе ставлення до природи.
Тож не випадково саме в центральній книгозбірні імені Володимира Малика відбулася презентація екологічного проекту Social ecological camp, який покликаний навчити дітей турбуватися про навколишній світ.
На захід завітали учні загальноосвітньої школи №3, які є членами військово-патріотичного гуртка «Волонтер»та діти з сімей,що потребують соціальної допомоги і уваги. Бібліотекар Лариса Гончарук підготувала для учасників заходу бесіду про птахів, які зимують у наших краях, та про те, як ми можемо допомогти їм пережити холодну пору року.
Олександр Микитюк, голова громадської організації, представив одного з координаторів проекту громадського активіста Михайла Карпця. Він розповів дітям про таємниці тваринного світу Лубенщини та дав їм слушні поради, як і чим краще підгодовувати птахів.

подлол 027
подлол 034
подлол 038
подлол 044
Тетяна Москаленко, керівник екологічних гуртків станції юних техніків та натуралістів, провела майстер-клас із виготовлення годівничок з пластикових пляшок.
А закінчився захід пригощанням дітей солодощами та гарячим чаєм. В цьому посприяв підприємець Іван Роговський.
Організатори вдячні всім, хто долучився до презентації проекту.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...