This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Звіти / Відбулось 3-є відділення заключного концерту

Відбулось 3-є відділення заключного концерту

5 лютого відбулось 3-є відділення заключного концерту переможців творчих звітів сільських закладів культури. Три неділі поспіль майже 8 годин лубенці мали змогу насолоджуватись талантом своїх земляків. Переглянули більше 100 концертних номерів, учасниками мистецького дійства стали понад 500 дорослих і юних лубенців.
Підбиваючи підсумки побаченого і почутого, в котрий раз констатуємо – не міліє криниця духовності посульського краю, життєдайно струменять джерела у найвіддаленіших куточках району. Порадували хорові і фольклорні колективи, вокальні і хореографічні ансамблі, троїсті музики, ложкарі, солісти, учасники зразковогї аматорської циркової студії «Маска». Поруч з ветеранами сцени – Вірою Галіченко, Галиною Баленко, Ольгою Агамаловою, Іваном Кіріченком і іншими на сцені виступили юні Ярослав Кожушко, Оля Ігнатенко, Олександр Васильченко. Запорукою успіху є кілька складових, та насамперед – це фахова підготовка керівників колективів, це любов до мистецтва учасників художньої самодіяльності, систематичні репетиції, серйозне ставлення до репертуару, а також усвідомлення того, що краса і сила таланту зачаровує душі вдячних глядачів, їх життєві будні перетворюються на свято і оживає давно забута радість, віра, надія на те, що вже завтра чорні хмари розбрату і війни розвіються над Україною і сонце миру осінить все довкола.
Вдячність сільським головам, старостам виконавчого комітету Засульської сільської ради за підтримку в організації заключного концерту, зміцненні матеріально-технічної бази закладів культури, придбанні сценічних костюмів, тощо. У своєму виступі на святі творчості перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко високо оцінив рівень організації концерту, стан підготовки колективів, окремих виконавців і те особливе натхнення з яким виступали аматори сцени. Він наголосив, що розвиток духовності на теренах району завжди знаходиться в пріорететах діяльності виконавчої влади.
Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, підбиваючи підсумки 3-х відділень заключного концерту, наголосила, що тільки у тісній співпраці можна досягти успіху, засіяти духовну ниву Лубенщини не на день грядущий – на віки.

Хай квітує Лубенщина творчістю,
множаться успіхи аматорів сцени,
і хай талановитому лубенському роду
ніколи не буде переводу.

 

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...