Домой / Звіти / Відбулось 3-є відділення заключного концерту

Відбулось 3-є відділення заключного концерту

5 лютого відбулось 3-є відділення заключного концерту переможців творчих звітів сільських закладів культури. Три неділі поспіль майже 8 годин лубенці мали змогу насолоджуватись талантом своїх земляків. Переглянули більше 100 концертних номерів, учасниками мистецького дійства стали понад 500 дорослих і юних лубенців.
Підбиваючи підсумки побаченого і почутого, в котрий раз констатуємо – не міліє криниця духовності посульського краю, життєдайно струменять джерела у найвіддаленіших куточках району. Порадували хорові і фольклорні колективи, вокальні і хореографічні ансамблі, троїсті музики, ложкарі, солісти, учасники зразковогї аматорської циркової студії «Маска». Поруч з ветеранами сцени – Вірою Галіченко, Галиною Баленко, Ольгою Агамаловою, Іваном Кіріченком і іншими на сцені виступили юні Ярослав Кожушко, Оля Ігнатенко, Олександр Васильченко. Запорукою успіху є кілька складових, та насамперед – це фахова підготовка керівників колективів, це любов до мистецтва учасників художньої самодіяльності, систематичні репетиції, серйозне ставлення до репертуару, а також усвідомлення того, що краса і сила таланту зачаровує душі вдячних глядачів, їх життєві будні перетворюються на свято і оживає давно забута радість, віра, надія на те, що вже завтра чорні хмари розбрату і війни розвіються над Україною і сонце миру осінить все довкола.
Вдячність сільським головам, старостам виконавчого комітету Засульської сільської ради за підтримку в організації заключного концерту, зміцненні матеріально-технічної бази закладів культури, придбанні сценічних костюмів, тощо. У своєму виступі на святі творчості перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко високо оцінив рівень організації концерту, стан підготовки колективів, окремих виконавців і те особливе натхнення з яким виступали аматори сцени. Він наголосив, що розвиток духовності на теренах району завжди знаходиться в пріорететах діяльності виконавчої влади.
Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, підбиваючи підсумки 3-х відділень заключного концерту, наголосила, що тільки у тісній співпраці можна досягти успіху, засіяти духовну ниву Лубенщини не на день грядущий – на віки.

Хай квітує Лубенщина творчістю,
множаться успіхи аматорів сцени,
і хай талановитому лубенському роду
ніколи не буде переводу.

 

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...