This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Пам’яті Кузьми Скрябіна присвячується!

Пам’яті Кузьми Скрябіна присвячується!

Днями в Лубенській центральній районній бібліотеці імені Володимира Малика відбувся вечір пам’яті «Ми пам’ятаємо», присвячений відомому музиканту Андрію Кузьменку.
Шанувальники його творчості та постійні користувачі бібліотеки зібралися в тісному колі, аби вшанувати світлу пам’ять талановитого співака та просто надзвичайної людини, яким був Кузьма. Під час заходу лунали знамениті пісні гурту «Скрябін» «Люди як кораблі», «Добряк», «Кінець фільму». Юний читач бібліотеки Єгор Овраменко зачитав уривок з книги «Я, Побєда і Берлін». Також прозвучали пісні Кузьми Скрябіна у виконанні Дениса Колісника та бібліотекаря Лариси Гончарук, а потім усі присутні разом заспівали відомий хіт «Старі фотографії».
На завершення вечора ведуча, завідувачка організаційно-методичним відділом Тетяна Сафронова, нагадала слова, якими Андрій звертався до всіх нас за життя і які залишив нам як заповіт: «Змінюйте світ на краще, піклуйтесь про нього, тому, що ви в ньому живете!».

 

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...