This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / «Музичне Різдво»

«Музичне Різдво»

Приємна звістка надійшла від зразкового ансамблю східного танцю «Аміра», який взяв участь у III Відкритому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «Музичне Різдво» у м.Верховина. Змагаючись у майстерності із 47 колективами, амірівці районного будинку культури вибороли почесне 2-е місце. Членів журі, глядачів полонили композиції «Вічний листопад», «Крила Аміри». У заключному гала-концерті східні красуні виконали хореографічну композицію «Посмішка кішки».
Окрім участі у конкурсі, юні лубенки відвідали музей писанки у м.Коломия, всесвітньовідомий курорт Буковель та найгарніший в українських Карпатах водоспад Гука поруч з Яремчою. Запам’ятались відвідини музею ім. Романа Кумлика, де дізнались про історію кохання Івана та Марічки із кінофільму «Тіні забутих предків»
Не пасли задніх наші землячки і під час виконання колядок. В номінації «Найтендітніша колядка Гуцульщини» теж були відзначені як переможці.
Задоволені від прийому, організації фестивалю-конкурсу, від побаченого і почутого, з переможними мистецькими трофеями повернулися учасниці зразкового ансамблю східного танцю «Аміра» на рідну Лубенщину.
Тож щиро вітаємо колектив з успішним виступом, з вдалою презентацією древнього посольського краю на Гуцульщині. Чекаємо нових яскравих перемог і шану складаємо Дацій Тетяні Миколаївні, кожній танцівниці і, звісно, батькам, які живуть насиченим творчим життям «Аміри».

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...