Домой / Новини / «Музичне Різдво»

«Музичне Різдво»

Приємна звістка надійшла від зразкового ансамблю східного танцю «Аміра», який взяв участь у III Відкритому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «Музичне Різдво» у м.Верховина. Змагаючись у майстерності із 47 колективами, амірівці районного будинку культури вибороли почесне 2-е місце. Членів журі, глядачів полонили композиції «Вічний листопад», «Крила Аміри». У заключному гала-концерті східні красуні виконали хореографічну композицію «Посмішка кішки».
Окрім участі у конкурсі, юні лубенки відвідали музей писанки у м.Коломия, всесвітньовідомий курорт Буковель та найгарніший в українських Карпатах водоспад Гука поруч з Яремчою. Запам’ятались відвідини музею ім. Романа Кумлика, де дізнались про історію кохання Івана та Марічки із кінофільму «Тіні забутих предків»
Не пасли задніх наші землячки і під час виконання колядок. В номінації «Найтендітніша колядка Гуцульщини» теж були відзначені як переможці.
Задоволені від прийому, організації фестивалю-конкурсу, від побаченого і почутого, з переможними мистецькими трофеями повернулися учасниці зразкового ансамблю східного танцю «Аміра» на рідну Лубенщину.
Тож щиро вітаємо колектив з успішним виступом, з вдалою презентацією древнього посольського краю на Гуцульщині. Чекаємо нових яскравих перемог і шану складаємо Дацій Тетяні Миколаївні, кожній танцівниці і, звісно, батькам, які живуть насиченим творчим життям «Аміри».

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...