This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Україна – єдина країна!
SAMSUNG CAMERA PICTURES

Україна – єдина країна!

22 січня в Засульському будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України. Працівники Засульського закладу разом з учнями Засульської гімназії підготували цікавий і змістовний концерт. Ведучою дійства була художній керівник Засульського будинку культури Валентина Яшна.
Приємні враження від своїх виступів залишили аматори Тернівського сільського клубу. Також гучними оплесками жителі громади зустріли Анатолія Куценка, який зачарував слухачів виконанням пісень про рідну неньку Україну. А завітав співак Анатолій Куценко на свято тому, що його творчий шлях розпочався зі сцени Засульського будинку культури.
Сільський голова Засульської територіальної громади Сергій Іванович Бондаренко привітав присутніх з Днем Соборності України.
Завідуюча Засульською сільською бібліотекою Марія Мороз підготувала в будинку культури книжкову виставку «І обнялися береги Одного, вічного народу!..», біля якої провела бесіду з жителями громади про злуку двох українських держав в одну державну одиницю: «Україна була, єсть і буде завсіди окремою нацією, і як кожна нація, так і вона потребує національної волі для своєї праці й поступу».

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...