This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Гостини у майстрині

Гостини у майстрині

Під час новорічно-різдвяних свят працівники абонементу центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика разом з читачами побували в гостях у чудових людей, сім`ї Олексія Кір`яна та Ольги Сердюк. Це веселі, життєрадісні люди. Вони є читачами бібліотеки та членами клубу «У дружньому колі». Олексій Леонтійович та Ольга Петрівна дуже люблять приймати гостей. Двері їхньої оселі завжди широко відчинені. В будинку постійно лунають веслі голоси рідних, друзів та знайомих.
Ольга Сердюк добре знана майстриня-вишивальниця, роботи її можна зустріти на мистецьких виставках нашого міста. Тому читачі з хвилюванням чекали нагоди побувати вдома у цієї талановитої жінки і з радістю прийняли її запрошення.
Ольга Петрівна розповіла про свою улюблену справу. Почала вишивати майстриня у зрілому віці та так захопилася, що кращого заняття для душі не бачить. Багато справ у неї по господарству, має дітей та онуків, про яких піклується. Та якою важкою не була б робота, жінка завжди повертається до полотна. Як тільки з`являється вільна хвилина, так відразу за свою улюблену справу береться. Вишивати Ольгу Петрівну ніхто не вчив. Вміння поєднувати кольори та нанизувати на полотно хрестики прийшло наче саме собою. Потім познайомилася з іншими майстринями, обмінювалася досвідом та схемами.
Нині творчий доробок складає більше 100 картини. ЇЇ роботи не скороспілі фрагменти, вишиті за один вечір, а великоформатні полотна, справжні витвори мистецтва. Деякі з картин прикрашають садибу господині, інші красуються на видних місцях у близьких людей.
Ольга Петрівна з радістю продемонструвала свої роботи. Читачі були в захваті. Багато щирих слів захоплення було сказано на адресу господині. Дивлячись на ці прекрасні витвори мистецтва, розумієш, скільки терпіння та любові вклала в них майстриня. Чудові краєвиди, жінки, діти, квіти, ніби оживають. Кожна картина несе тепло душі її творця. Сподіваємося, що перегляд робіт спонукатиме читачів взяти голку в руки та створювати власні вироби. На завершення зустрічі господарі почастували гостей чаєм зі смаколиками. Ольга Петрівна гарно готує, вона з легкістю погодилась розкрити присутнім свої кулінарні секрети. За чаєм всі почували себе однією дружньою сім`єю. За вікном господарював лютий мороз, проте в оселі було по-справжньому тепло, мабуть, не лише від температури в кімнатах, а й від доброзичливого та приязного ставлення господарів будинку до гостей.
На згадку про зустріч зробили не одну цікаву світлину.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...