Домой / Новини / Про Меланку

Про Меланку

Стало доброю традицією на Лубенщині в переддень Нового року за старим стилем вітати юних лубенців з багатодітних родин, сиріт, дітей, які перебувають на лікуванні у Лубенському протитуберкульозному диспансері, зі святами.
Цьогоріч увазі дітвори, яка зібралась у РБК, працівники закладу запропонували відому казку на сучасний лад. Яскраві персонажі, майстерно зіграні самодіяльними артистами, викликали захоплення, створювали атмосферу щирості і добра. Радісно зустрічали глядачів і виступи вихованців зразкових аматорських колективів «Маска», «Водограй», «Перлина», «Аміра». Не шкодували аплодисментів і учасникам вокального ансамблю «Артстудія», лялькової студії «Гостинець», солістам Назару Петрусенку, Єві Данилко.
Розділили радість передноворічної зустрічі з дітворою і голова районної державної адміністрації Т.П.Качаненко, заступник голови райдержадміністрації І.І.Нестеренко.
Щирі посмішки, позитивні емоції, творче спілкування не залишили байдужим нікого. Отримала задоволення і голова спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» Р.О.Кошель, яка упродовж багатьох років виступає ініціатором проведення заходу, долучає до його організації спонсорів. Цього разу солодощі, які отримали учасники сценічного дійства, глядачі, люб’язно надало ГО «Сула», співзасновниками якого є В.Тарашевський та К.Бородін.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...